Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
............................sila ....MARE//
Slava, pseudojurnalistilor de la Mazeta Sporturilor!! Nicio zi de liniste pentru Steaua pana la play-off!!:))...
Un raspuns normal. Nu ma deranjeza articolele, nu ma deranjeaza Steaua... jijistii astia ipocriti ma deranjeaza. Ei doar iti cer, nu iti dau nimic...Ador nebunii, urasc prostii!
Din sursele mass media rusesti, antrenorul principal al FC "Кrasnodar" a fost numit specialistul belorus Oleg Kononov, astazi pe 10 august 2013. Kononov a mai antrenat sheriff tiraspol, echipele beloruse Torpedo, Lokomotiv si echipele ucrainene Karpati, si Sevastopol. S-a anuntat ca Kononov e deja in drum spre Krasnodar, intelegerea principiala despre colaborare deja a avut loc. Kononov este gata de a incepe antrenamentele.
Bai fraiere. Daca tot ai sarit de parca a venit sfarsitul lumii... spune-mi, tu ce esti. Gigist sau gorila in calduri?
Exagerezi. Probabil din cauza caldurii, probabil esti exasperat ca sunt atitea stiri cu Steaua. E de inteles... Dar daca tot tii atata socoteala cui ce nu-i ajunge si cine pe cine linguseste, ia vezi cate din stirile despre Steaua sunt aberatii din burta, cate sunt scrise doar ca sa incite si cate sunt stiri pe bune. Vorba unui domn de mai jos, as prefera doar stiri de la meci si atit. Da' uite ca am intrat si aici si le-am facut trafic astora, la "stirea" asta. Lucru la care ai contribuit si tu, ceea ce duce la si mai multe stiri cu Steaua... Vezi ca si tu esti vinovat?
Aha
Ana , deci ești agent sub acoperire horthyst, vrei sa ne furi țara :)))))))
toti suporterii ca tine poate isi doresc asta dar mai exista si "suporteri" ca valah care traiesc din stirile inventate sau mai putin inventate despre echipa voastra...la ei nu te gandesti,raule ?
Zi ca nu am dreptate. Nici toata comoara lui Dumnezeu nu va mai ajunge... sunteti dusi rau. Rau de tot...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.