Alte știri din fotbal
Start în Dinamo - Metaloglobus » 8000 de oameni sunt în tribunele Arenei Naționale
0
Elan spre play-off! U Cluj nu i-a permis Petrolului nici măcar un șut pe poartă pe „Ilie Oană”. Clasamentul
0
Costin Lazăr le-a comparat pe FCSB și Rapid: „Mai valoroși, mai bine așezați, mult mai serioși”
0
Eroii uitați ai Diviziei A, prezenți pe parchet » Au mii de meciuri în prima ligă, îi știi pe toți?
0
Știri din fotbal internațional
Cum își amintesc italienii de Gică Hagi și de Răducioiu » „Cenușăreasa cu călcâie tari ca marmura și fața acră a unui fermier mutat la oraș” + „Când intra în careu, i se stingea becul!”
0
Van Dijk este alături de Salah: „Sperăm să rămână, dar nu știm ce se va întâmpla”
0
Crystal Palace - Manchester City, în etapa #16 din Premier League » Al doilea gol a venit în minutul 69
0
AC Milan s-a încurcat cu o nou-promovată și Chivu poate trece peste marea rivală!
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Judecătoarea Raluca Moroșanu, în interviu pentru Recorder: „O să spun ...
Libertatea
Poate sa-i opreasca cineva sa n-o faca ? Deja a intrat cloaca de bolnavi sa-si dea cu parerea, eventual sa mai injure pe careva.
Buey, o sa fie trei antrenori romani in Rusia: Dan Petrescu, Munti si Reghe! Pai sa nu-i intelegi ca se umfla pipota in ei, mai ales ca citeam dimineata ca dispar de pe planeta si ca in cateva decenii o sa fie toti muslimi:))
cum sa pui breaking news la o stire care nu are nici o baza reala
iarta'l a gresit si el. a confuncat steaua comunista cu steaua lui david.
tenant. o gramada de bani, pentru blanuri scumpe. ca daca nu acum, cand ?! :) daca afla jiji, evadeaza !
Se pare ca Reghecampf a aflat ca Steaua va fi exclusa din Europa din cauza comportamentului conducerii clubului (Becali, Meme Stoica) si a asociatiilor de suporteri (petarde, rasism) si vrea sa iasa din caccatul asta.
Asta e doar o stire care vre sa destabilizeze Steaua inainte de derbyul cu Dinamo. Cel putin foarte curand Reghe nu va pleca de la Steaua
As vrea sa stiu cine este autorul acestui "articol". GSPistii astia se semneaza doar cand stiu ca au ceva bun, cand e un kct de articol nebazat pe absolut nimic, doar inca o pagina sa intre prostii si sa se certe pe commenturi sa ne faca noua trafic. Semneaza-te ma sa te vedem cu totii si sa te luam la intrebari ce si cum... daca nu e adevarat ar trebui sa iti dai DEMISIA asa fac jurnalistii respectabili, verifica din 3 surse stirea si daca nu a dat una corecta isi dau demisia.
Degeaba, voi colaborati cu complexul militaro-industrial rus, dovezile sunt clare! Mai ramane sa organizati un turneu demonstrativ in Taiwan:))
Poate sa plece si in Est, dar nu acum cand e la un pas de grupele Ligii. Ca la iarna, sau la vara ar putea sa plece e alta discutie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.