Comentarii (302)
pinguinul_japonez
pinguinul_japonez  •  20 Martie 2021, 23:17

astia de la minaomo dau numai prin tribune, f bun acest sorescu :) tine cu Iasul hahahaha

viata_de_caine
viata_de_caine  •  20 Martie 2021, 23:16
Postat de valyomanyd pe 20 Martie 2021, 23:15

Mda, cate puncte avem acum cu astea intram in play -out..Cefereul ne da de la trei in sus iar Clinceni bate cu clasicul 1-0 !

Cand nu ai atacant, practic Nemec ne-a lipsit enorm etapele astea ( cat am luat bataie). N-are cine sa o bage in poarta daca nu joaca Nemec. Avem nevoie de el

gogoas
gogoas  •  20 Martie 2021, 23:16
Postat de jessiecool pe 20 Martie 2021, 23:14

oare cate puncte sunt intre Steaua din liga 1 si vitan barzesti acum?):))) ha ha ha

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  20 Martie 2021, 23:15
Postat de samerx pe 20 Martie 2021, 23:11

Acest meci nu contează în viitorul play out. E fix nimic pentru moldoveni. Sunt „ura și la gară”, orice s-ar juca acolo. În schimb, Dinamo poate regla anumite chestii în echipă, având în vedere că are un nou antrenor, un antrenor care are timp suficient să-i antreneze pentru a rezista până la vară.

Mda, cate puncte avem acum cu astea intram in play -out..Cefereul ne da de la trei in sus iar Clinceni bate cu clasicul 1-0 !

gogoas
gogoas  •  20 Martie 2021, 23:15

Prima si ultima victorie a Iasului. Amin !

jessiecool
jessiecool  •  20 Martie 2021, 23:14

oare cate puncte sunt intre Steaua din liga 1 si vitan barzesti acum?):))) ha ha ha

viata_de_caine
viata_de_caine  •  20 Martie 2021, 23:13
Postat de bandoleros pe 20 Martie 2021, 23:11

Ce gazon, zici ca e stalul de la vaci

Ma mir ca a observat cineva asta, se pare ca si gazonu e problema ( iasiu a udat terenu inainte de meci ) iar pt o echipa de constructie cum e Dinamo , ne ingreuneaza chestia asta, sa vedem cu CFR etapa urmatoare.

brancusi
brancusi  •  20 Martie 2021, 23:14

Ehmann a jucat la juniori pentru nationala Germaniei?

foxy
foxy  •  20 Martie 2021, 23:13
Postat de brancusi pe 20 Martie 2021, 23:04

Ce tot vorbesti?!E o placere sa-i vezi jucand,asigura distractia pentru toata liga!Si ochii mari ca a intrat perla Ahmed Bani!

Bani?Eu cand aud de Bani fac ochii mari!:100 de ani se joaca si asa ramane scorul!Daca se schimba inseamna ca au "bulan" si sunt evident norocosi!Adica dorm cate doi in pat!:)))Aia bulan "ji"!:)))

3374675502640955
Olaru Alin-Andrei  •  20 Martie 2021, 23:12

Pe aceeași orezarie joaca aman2 echipe...deci nu e o.justificare

  • 1
  • •••
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • •••
  • 31
Comentează