Comentarii (302)
samerx
samerx  •  20 Martie 2021, 22:55
Postat de utilizator șters pe 20 Martie 2021, 22:54

***, tu ce cauti aici ? Liga 3 sau esti un caine ?

Dar tu ce cauți aici? Locul întâi în play-off? :))

foxy
foxy  •  20 Martie 2021, 22:54

Urmeaza "Catenacio"!:)))Pe romaneste, "Autobaza lui Cartu"!)))Cat chin,cata jale!:)))Pe Mimamo ,evident!:)))

utilizator șters
utilizator șters  •  20 Martie 2021, 22:45

Știe cineva ce caută aceste ființe suave cu lâna alba ca zăpada :-))), fără familii și prieteni, Sâmbăta noaptea aici!? Am înțeles ca nu le interesează meciurile din L3 și nici cele “de matineu”, ei fiind obișnuiți doar cu partidele tari din CL, ci strict doar cele unde joaca echipa lor, “campioana lumii”. :-))) Rivalilor noștri tradiționali le urez succes in a își salva echipa de la faliment (altfel cred ca au o echipa suficient de buna pt a nu retrograda) pt a îmi bagă picioarele in ligheanul cu lacrimi fcsbisti, fac minuni la bătături! :-)))

tincar
tincar  •  20 Martie 2021, 22:43
Postat de ioan_andriesescu pe 20 Martie 2021, 22:40

***

*** .Te plătește din vânzarea dricului de la tombola, din comisioanele de la partide sau îți da doar clătite de Rin? *** al lui FC Elias&Company(5) 2020 SRL

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

alexandru_popescu
alexandru_popescu  •  20 Martie 2021, 22:40

Sâmbătă seara luăm o pungă de popcorn, ne așezăm în fața televizorului și râdem de Mimao

utilizator șters
utilizator șters  •  20 Martie 2021, 22:39
Postat de ioan_andriesescu pe 20 Martie 2021, 22:26

***

Pai loserii care il injura aici sunt la ani lumina in spatele lui Multescu. De aia il si injura, din frustrarea ca viata lor de *** inseamna ziua de meci al lui Dinamo, cand pot intra aici sa ***i. Asta e marea realizare a vietii lor.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samerx
samerx  •  20 Martie 2021, 22:38
Postat de valyomanyd pe 20 Martie 2021, 22:38

Si un melc are viteza mai mare ca Achim !

Răuță e piesă în comparație cu Achim.

tincar
tincar  •  20 Martie 2021, 22:37

Dați un leu pt Elias Bucurica sa aibă și el de o mașina mica(driftul Suzuki) Forza FC Elias&Company(5) 2020 SRL

foxy
foxy  •  20 Martie 2021, 22:36
Postat de bandoleros pe 20 Martie 2021, 22:24

Noooooo, comentau despre handbal. Sunt niște useri vechi, nu i-am mai văzut de mult timp.

Nu,deloc!Sunt "next generation"!Aia vechi sunt tot mai rari!Au ramas putini din aia vechi!Sau ,s-au reinventat( a se citi clonat)!Ma rog,nu stiu la ce ani te referi?Eu "am facut ochi pe aici prin 2005-2006!In afara de "contaranu" meu nu recunosc pe nimeni!

ioan_andriesescu
ioan_andriesescu  •  20 Martie 2021, 22:34
Postat de Iosif_ pe 20 Martie 2021, 22:33

Tiberiu IQ 33, un prostălău nefamilist.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 31
Comentează