Alte știri din fotbal
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
0
Finanțare deblocată la clubul din România » S-au dat 1,2 milioane de euro
0
Muralul de 90 m2 cu Gheorghe Hagi și un mare rival, după ideea Ambasadei Columbiei, a fost inaugurat la Arena Națională
2
Etapa 16 din Liga 2 debutează astăzi cu Concordia - Chindia
0
Știri din fotbal internațional
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026
0
Cristiano Ronaldo se pregătește pentru „ziua de după” » Încă o investiție!
0
Anunțul momentului la Barcelona: „Nu voi fi ca Putin! Plec”
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
FARA - MOURA(misilaricu) , CIOBOTARIU , R.GRIGORE , SORESCU(corbu) - MIHAIU , I.SERBAN(m.vlad) , A.LAZAR(c.f.vasile) , SIN - MOLDOVEANU(neicutescu) - MONTINI !!!
Tu ai vazut ca Sin a gresit la ambele goluri ieri? La al doilea a gresit de 2 ori de fapt : o data ca a pierdut mingea la 30 de metri de poarta, a 2a oara ca desi s-a repliat nu a blocat centrarea din banda. Straton si el f slab, la primul gol avea tot timpul sa iasa inainte sa ajunga Breveld. Sorescu nu mai joaca nimic samd
Deci primul gol este luat n TOTALITATE din vina lui Straton, iar el se intreaba ca nu stie ce se intampla cu echipa ????.
Nu, el încă încearcă să priceapă discursul motivațional al lui Lăcătuș: „Augh! Augh! Augh!”. De-aia plânge...
cauta a 3-a retrogradare consecutiva.
straton ? nu stim nu intelegem c cauta , p cine cauta asta la DINAMO !!!
Călinescule, ai milă de ochii noștri... Dacă ți-e greu să folosești tasta „shift”, măcar scrie doar cu minuscule. Ești mereu gata să dai „indicății”, mai bine du-te la Negoiță, poate te angajează în locul lui Moga, Neagoe, Prunea. Avem de câștigat cu toții. Tu devii șeful haitei galacticilor Sin și Ionuț Șerban, iar noi scăpăm de textele tale.
si eu sunt socat de meciul cu clincei,dupa cum spune si straton,in mod normal trebuia sa fie 3-2 pentru clinceni,dar au ratat inexplicabil. in mnod normal rinam99o,trebuia sa aiba 5 din 5 infrangeri.
PRUNEA A GESTIONAT FOARTE PROST SITUATIA DE LA ECHIPA ...!!!! TREBUIA ADUS PANA LA IARNA SMURD-UL ...!!!! PARCA TOT LOTUL TRAIESTE DRAMA LUI NEAGOE ....!!!! SA ANALIZAM UN PIC ASI ACHIZITIILE : STRATON SI PISCITELI SUNT PENIBILI , CU MULT SUB MUTIU SA ZICEM ....!!! BEJAN LA FEL DE PENIBIL ....!!! RAUTA ARE 10 CLASE SUB IONUT SERBAN ....!!!! MARZIAC E APROAPE LA FEL ...!!! BRU STIE CEVA DAR NU JOACA ABSOLUT NIMIK ...!!!! BAIATUL ASTA *** , GIANI CRETU , DE CE ESTE PROMOVAT ???? IN AFARA DE FAPTUL CA SEAMANA CU *** , E VAI DE MAMA LUI ....!!!! IN AFARA DE MOURA SI SIN TOTI SUNT CATASTROFE ...!!!! APROPO DE SIN , E CEL MAI BUN LA ORA ACTUALA DE LA DINAMO, DE CE NU ESTE JUCAT DE LA MIJLOC IN SUS ....??????? FUNDAS STANGA SE POATE IMPROVIZA , PENTRU CA LA CREATIE TOTUL E ZERO BARAT ....!!!!! BAGATI-L FRATILOR PE IONUT SERBAN CA E MAI BUN CA TOTI ...!!!! TREBUIE SCHIMBAT URGENT CEVA ....!!!! ASA NU MAI MERGE ....!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Straton: „Îmi vine să plâng”. Nouă ne vine să râdem.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.