Alte știri din fotbal
A jucat în Liga 1, a marcat pe „Oblemenco” și a fost iubit de fanii Craiovei » Acum are o nouă sursă de venit: „Sigur vor apărea și sponsorizările”
0
Adrian Mutu rupe tăcerea: „Am acceptat să merg la CFR Cluj!” » Unde s-au blocat negocierile
1
Play-off-ul Cupei României Betano » Calificări dramatice: victorie după prelungiri + meci decis după loviturile de departajare
0
Adi Popa a luat decizia în privința retragerii!
4
Știri din fotbal internațional
3 meciuri astăzi în play-off-ul UCL » Superduel Fenerbahce - Lyon + Răzvan Marin titular
0
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Rodri, prezentare spectaculoasă la Barcelona: „Stăpânul spațiului și al timpului”
0
Imagini șocante! Jamal Musiala s-a prăbușit din nou pe gazon în timpul meciului, la doar trei zile de la primul incident
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
15
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Bai nea Sandoi cu toții știm ce experiență ai dar nu înțeleg cum poți introduce un asemenea specimen (Stefanovici) în teren ..care nu numai că nu te ajută cu nimic mai mult te îngroapă.
Ce faci mă aici? Vardy cu Bestenitos îsi fac de cap pe live-ul măcelului din Giulești iar pe tine te freak grija de slobozeni pe live-ul partidei din Copou? Așa ceva! :))) Zi mă in câte vacanțe ai mai fost de când mi-ai promis dedicația aia? :((( 4-0 Dobre, Felicitari, șeptare! :)))
Sa fie adus Lemnaru ala sa spuna ca l-a furat arbitrul.
Final de infarct , bravo Poli
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.