Alte știri din fotbal
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
0
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu arbitru din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
0
Senegal a luat decizia » Va purta un tricou cu două stele în ciuda deciziei CAF
0
Apelul Peluzei Nord pentru fanii echipei lui Cristi Chivu: „Singuri împotriva tuturor pentru a trece prin furtună!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu a prezentat trei scenarii privind PSD și guvernarea: ...
Libertatea
in nemernicia ta, o iei prin ceapa ca psd care-ti da zama chioara
Cum a fost cand v-am eliminat din europa ? :)))))
csa a castigat definitiv si irevocabil in 2014 decembrie marca si sigla,nu stiu despre ce previziuni vorbesti aici? tot ce a facut becali dupa a fost pe cale extraordinara cu putine sanse de reusita. decizia a fost in 2014,tu nici cu o zi inainte de sentinta nu stiai asta,ce tot vorbesti de 4 ani? si cum naiba vine asta ca in maxim un an o sa anunte frf si lpf pe uefa nu stiu ce? wtf? trebuiau sa anunte in decembrie 2014,daca aveau ceva de anuntat ca atrunci a fost decizia definitiv si irevocabila. dar nu au anuntat nimica. eu as astepta procesul in privinta despagubirilor. daca pentru 10 ani instant decide definitiv si irevocabil ca suma care trebuie platita de becali este de maxim 100 de mii de euro,drum bun si la revedere. clona csa cu tot cu marca a facut cateva zeci de mii de euro venit in ultimi 3 ani. deci sunt curios ce o sa faca in instanta. este autogolul final al celor de la csa.
Sa-ti dea Dumnezeu ce-mi doresti tu mie, in doze cat mai mari. Asa e drept, asa o sa fie. In prostia si ticalosia ta nici nu stii ca tribunalul nu are ce judeca in cazul Colectiv daca procurorii lu' peste nu trimit dosarul in instanta. Iar in cazul ciobanului nu aveau cum sa taraganeze dosarul cata vreme prostul se lasase filmat in timp ce facea un fel de tribunal paralel.
Cine sa cumpere spalatorul de vase din Crangasi ?
Si daca vorbeste ungureste care-i treaba ? Ungaria este 10 clase peste voi .
Aia cred ca e singura chestie pe care n-am nimerit-o in 4 ani :))) . Chestia e ca aia era o treaba de manevre de culise (Gaz Metan a tras atunci sforile la Cluj). Asta cu notificarea UEFA/FIFA e o speta juridica foarte simpla, FRF nu are loc de intors nici un milimetru, dupa sentinta o sa trimita adoua zi hartia (presupunand ca asteapta pana atunci).
tribunalele alea care de la Colectiv nu au inceput nici un proces? care-i lasa pe unii sa fure cu miliardu? care-i lasa pe unii sa-si dea insule? iti doresc sa ai de-aface cu ele.
Hahaha! Ar fi putut sa fie o stire pana cand ati inceput cu „sursele gsp”. Din acel moment chiar s-a lamurit problema. Mai ramane un singur dubiu: care dintre sursele gsp? Muncitorii care lucreaza la fabrica de conserve sau cei care impacheteaza pestele? Sau sa fie insusi MM (pardon, ***)?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
super simpla? acum 2 zile a fost o licitatie si nu s-a prezentat nimeni. mai sunt fix doua licitatii,dar suma nu o sa scada cu mai mult de 50 de mii. daca era cineva interesat se prezenta,dar cine este prost sa dea 4-500 de mii pe ceva ce este in litigiu? nu stium cum poti sa spui ca situatia este simpla la R? au intentat proces pentru palmares si cei de la afc. sunt vreo 3-4 echipe ce se cred rapid. citeste aici si plange,dar sunt sigur ca stii deja asta: cred că în luna iunie o fac pe ultima. Sper să fie ultima şi să se vândă cu preţul evaluatorului.” Asta dacă n-or mai fi niscai complicații, având în vedere că această marcă este obiectul unui litigiu. Una din rapide, AFC Rapid Bucureşti, a demarat în instanţă procedura pentru recuperarea mărcii şi a palmaresului de la SC FC Rapid SA, așa că…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.