Alte știri din fotbal
Imagini îngrozitoare în Petrolul - Oțelul » Marcatorul, transportat cu ambulanța la spital
0
Au apărut primele trei nume de la echipa din Superliga ale celor implicați în scandalul pariurilor! Portarul și antrenorul cu portarii, chemați la audieri
0
Sorin Cârțu și-a încordat mușchii în fața rivalelor: „Asta le transmit acum” + „Am idei de transferuri”
1
Azi s-a împlinit condiția despre care MM Stoica spunea că l-ar determina să plece: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”. Își va respecta cuvântul?
3
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu
0
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Înseamnă că ăștia chiar merg la școală fata de alții!Curios!Ca toți spun ca nu au școală multa
Oh, wait, așa e mai plăcut pe stadion. Nu cu “ultrași” care n’au în cap decât bătaie…
Catalyne, mai ești?Sau te-au luat ăștia și pe tine, Doamne ferește!
gigi, cred ca te feliciti in fiecare zi ca ai scapat de conlocuitorii astia mai negriciosi...! haideti mai oamnei buni sa incepem deratizarea, sa punem mana de la mana, sa scapam societatea de putregaiurile astea!
Si actionariatul celor de la Dinamo a fost implicat in baiat, cu Pch. Liniste maxima acolo, ca sunt tovarasii lor cu epoleti.
Asa scapa si bucurestiul de babuini
Gigi a furat de la armata mult mai mult iar acum la FCSB doar ii spala !!
In afara de Mustata, care e posibil sa faca si "facultatea" online dupa ce a facut-o pe aia cu zabrele la aula magna :))
Autoritatile sunt in campanie electorala ca in rest nu si prea fac treaba !!
Ultrașii de echipa fără nume sunt cei care nu au probleme toți sunt civilizați nu au folosit materiale pirotehnice .La meciul Rapid - FCSBa fost dezastru cu cei de la FCSB, Rapid a dat o petardă și au luat cea mai mare amendă după care a venit legea după 4-0 cu cei de la Berceni. Păcat legea trebuie respectată de toți cei implicați în fenomenul fotbal de toate echipele din campionat. fără nici o excepție.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.