Alte știri din fotbal
Florentin Petre, despre situația traversată de FCSB: „Nu știi pe unde să scoți cămașa, nu mai contează antrenorul și strategiile”
0
Câti bani au primit dinamoviștii, după victoria din derby-ul cu Rapid
0
A plecat de la Dinamo și a semnat în Liga 2: „Bine ai venit!”
0
U Cluj - UTA Arad » GOL în prelungirile primei reprize!
1
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Cât trebuie să câștigi ca să trăiești confortabil în Grecia. Suma de care ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Treaba e simplă, în "suita impresionantă" de victorii cu Iordănescu "la timonă", remarcații -le putem spune așa- au fost arbitrii, deci presa nu prea a avut pe cine să laude... Dacă da gol Octavian Popescu în traditionalul FCSB-FCBT, acum am fi citit un articol lung, la fel de documentat și optimist, elogios, despre Tavi Popescu... După seceta de fotbal de la Fcsb, trebuia să vină și momentul laudelor. (O notă bună pentru portarul botoșănean Eduard Pap, care îi face mari pe fecesebiști la fiecare întâlnire cu ei).
Diferenta intre FCSB ( nu mai spun de Steaua ) si FC Mogosoaia
nu e nici puternic, nu are nici fizic, nu e nici rapid....*** jiji. stie doar unde sa fie in fata portii.....problema lui e ca rateaza din 6 metri
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cauta bate si a gasit praz
l-ați făcut și pe Bairam fotbalist?
Doar comentez și eu, când apare vreun articol mai interesant. Sper că nu deranjez cu micile mele completări. (Ce înseamnă "prăzar", unde ai găsit cuvântul ăsta?)
Cum ii sa te trezesti in fiecare dimineata asa frustrat, prazare? :)))))
Il umflati si pe acesta ca pe Octavian Popescu dupa 2-3 meciuri? Hai sa vedem o constanta ca in cazul lui Baiaram de la Craiova si apoi sa incepem sa il laudam. Pe Octavian Popescu l-ati umflat dupa 2 meciuri ati inceput cu articole despre profesorii din generala cum il lauda pe Octiavian Popescu si si-a luat-o in cap de nu a mai jucat nimic. Sa vedem mai intai ce constanta are si apoi sa incepem sa ii laudam.
Un fotbalist mai tânăr decât Ianis Stoica este Stefan Baiaram, care are o prezență în Liga 1 și realizări peste cele ale "noii perle" a Fcsb... Apropo, lui Baiaram, ÎN MOD SINGULAR ȘI INEXPLICABIL, Transfermarkt i-a scăzut valoarea anul ăsta de la 650 mm la 550 mii Euro? Niciun alt tână fotbalist român cu prezențe (și goluri!) la loturi, nu a mai fost sancționat de Transfermarkt?! (Explicația la vremea ei putea fi aceea că Baiaram periclita pozitia unei alte "perle" Fcsb - Octavian Popescu (și el mai în vârstă decât Baiaram). Până la viitoarele "ajustări" Transfermarkt, să spunem că cota lui Ianis Stoica este drocamdată 450 mii Euro, iar a lui "Tavi" 2,6 meleoaneeee! Bravo Gigi, bravo Transfermarkt!
Cică "Are trei prezențe în naționala de tineret, în condițiile în care el e cu mult sub limita de vârstă de la categoria aceasta"... Chiar, de ce l-au adus la U21, ca să provoace bătaia generală din meciul cu Mexicul (când "junele" Stoica a lovit cu pumnul în față un adversar)?? Presa A ASCUNS acest incident dar a pornit un val de denigrare PE BAZA UNEI RECLAMA[II SUSPECTE la adresa celor 3 craioveni din avion!! Ce practici de dezinformare securiste prin massmedia noastră. Vopsi[i-l pe Ianis Stoica, mai alec că - citez GSP- "Încă nu a câștigat vreun titlu de campion cu FCSB"... De râs!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.