Alte știri din fotbal
150.000 de euro pentru Dinamo, la un an de la transfer!
0
„Îl păstrați pe Gnahore?” » Ce a răspuns Nuno Campos, noul antrenor al lui Dinamo
0
Nu mai continuă la actualul club și ar putea semna în Superligă: „Am oferte!” » Concluziile „decarului” român, după un an în Belgia
1
Ionuț Panțîru, prezentat la clubul din România: „Sunt nerăbdător să încep un nou capitol”
1
Știri din fotbal internațional
Meciul de azi se joacă la 2.250 de metri! Ce păţeşte corpul unui jucător după un sprint de 30 de metri: „Simți că respiri sticlă pisată!”
0
Interzis la Mondial! 500 de suporteri NU au primit vizele
0
Se așteptă la „explozia” unui tânăr jucător: „Toată lumea să fie atentă la el! Va face un Mondial foarte bun”
0
Predicția curioasă a lui Novak Djokovic pentru Campionatul Mondial: „Câștigă finala cu 2-0 sau 2-1”
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
17
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Culisele ședinței PNL: atacuri la Nicușor Dan, puciști sub observație și ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Tramvaiele Tatra își iau rămas-bun de la călători, după 53 de ani de ...
Libertatea
"NOI" fiind toti cei care am asistat in ultimii ani la toate porcariile facute de CFR... Noi, fiind toti cei care intelegem ce s-a intamplat , alaturi de doobitoocii care vad numai Gigei peste tot, chiar si in mamele lor... Dar pana si GG s-a saturat de voi si de ce tot ce ati facut si v-a pus pe faras! S-a instalat cu coorul pe ochii vostri si a trecut el la butoane! Nu va mai lasa sa miscati nimic! Si Dan Bursuc al vostru stie asta, de aia si este pe silentios, nu se agita ca in alti ani, ca stie ca s-a domolit vantul de la pupa... S-a scos ventilatorul din priza! :)))))))
De ce l-a sfidat?!Pentru ca el avea de executat o„porunca”!De la palat!
De parca ar fi singurul .
Ai dreptate dar echipa lui e vax. În seara asta a pierdut cu tot cu uzualul ajutor al arbitrului. Totuși conducerea CFR-ului exagerează.
De asta echipa sifonarilor din Berceni au au fost în stare să câștige azi la penultima clasată și cu un om în plus jumătate de meci? PSD este de vina :))
Și eu sunt curios ce au comunicat arbitri la meciul cfr-ului de la.u Cluj Napoca
Acum ce să facem dacă ne place să jucăm "Popa Prostu'"!
O mare parte din arbitrii nostrii nu au valoare...ce este enervant este ca acelasi tip de faza este tratat diferit..exemplu Ionita de la rapid atac din spate pe glezna adversarului..se acorda cartonas rosu...Oaida de la Fcsb aceasi tip de faza nu primeste rosu, iar Deac acelasi atac la Sefer nu primeste nici un cartonas..(apropo daca Deac primea in acea faza galben cu atacul din repriza doua, unde a luat cartonas, trebuia sa fie al doilea cartonas galben si deci eliminare). Trei meciuri diferite cu trei interpretari......si chiar in cazul acesta VAR-ul la ce este bun....?
Gata emilia, te-ai deconspirat, ești tu meme!!! Degeaba te agiți, ești pe făraș, te "sacrifică" gigică cât de curând!!! Nu mai apuci sfântul Paște, când vă este sorocul!!! fîcîsîbî nu este Steaua!!!
Pesedistule, chiar crezi că arbitrii au favorizat PSG aseară, la meciul cu CFR?! Ești naiv...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.