Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Epic! Deznodământ de neînchipuit în Grupa A: Africa de Sud produce surpriza și merge în „16-imi”! Cu Ochoa în poartă, Mexic a defilat cu Cehia
0
Imagini copleșitoare cu Neymar » A plâns pe teren, la primul meci pentru Brazilia după 980 zile
0
Brazilia a demolat Scoția, la revenirea lui Neymar! Show Vinicius la Miami + Maroc, victorie cu peripeții cu Haiti
0
Petrecere balcanică în SUA » Fanii Bosniei au invadat impresionantul stadion din Seattle și au făcut un adevărat spectacol
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Criza politică împinge România spre un șoc economic devastator. ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
mai isenilor aveti griza cum puneti injuraturile in propozitie sa nu fa injurati singuri!!!!! fortza bacau!!!! hai vasluiu santeti peste ei!!!!!!!!!!! voi vb ca vs eu un sat da voi unde stati?!!!! in pesteriii!!!!! fortza bacau!!!!!!!!!!
Popica vezi ca trebuie sa castigam cu vasulieni Haide-ti cu toti in deplasare Ca sa calcam tarani in picioare Cu mic cu mare in jurul lui Sa dam foc satului numit vaslui
vreti carne de rechin printre dinti???? hahahaha...bai, intai uitati-va ca va ramas fasole printre dinti tzaranilor
Nu te prinzi de glume k esti prea prost.. probabil k tu te prinzi de "glumelele" lui becali cu butoane..:)) Nu stiu d c scriu aici tot derbedeii:)) care n-au ce face pe aksa
VREM CARNE DE RECHIN IN DINTI AZI:)).........HAI FC VASLUI!!!
are popa asta niste glume de nu imi vine sa rad sub nici o forma...
popa sa iti dau la muie ....
Bine ca esti tu destept... Tot ce am zis, am zis nuantat... daca nu intelegi problema ta. Nu am nimic cu oamenii de la tara (tatal meu sa nascut la tara unde a stat pana pe la 18 ani... eu am crescut la tara pana pe la 7 ani, inca mai am prieteni la tara cu care mai tin legatura...). Prin cuvantul taran ma refeream la altceva... etc.
Alt Cristi..nu te-am injurat..te-am jignit cum si tu ai facut-o..si singur te-ai asezat in aceeasi categ de oameni care te deranjeaza(in categ. "taranilor")..
Alt Cristi..nu mai prin faptul ca generalizezi jignesti..sunt intr-adevar de la tara..de la munte..dintr-un sat ratacit..din ultimul sat al tarii..insa nu inteleg ce e rau in asta..de cand sunt judecati oamenii dupa locul de unde sunt..asta arata doar prostie..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.