Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Luis de la Fuente, declarație care pune Franța pe jar, după calificarea în finala Mondialului
0
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
„Dezastrul de la Dallas” » Jurnaliștii din Franța dau de pământ cu „Les Bleus”, după eșecul cu Spania: „Naufragiu total!”
0
Unică în istorie! Spania, performanțe colosale după calificarea în finala Mondialului
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
gresit!! locul lor e in C...in B ar trebuii sa stea echipe cu o istorie mai mare decat astia!!
Dl. Popa, vedem k suntetzi pus p treaba, dak acceptatzi o sugestie, uitatzi-va in curte la FC Arges, sunt mai multzi copii kre ashteapta sa iasa din anonimat, dar nu ii vede nimeni, avetzi inclusiv un fundash dreapta bun acolo.
tipu', sa nu faci riduri..
Marsh in B !!! In liga a 2-a acolo e locul Mioveniului ati promovat ca cersetorii ca nishte carpe...Pe teren dupa puncte sunteti in B...Oare nu ajuta Dumnezeu sa intoarca TAS'u decizia sa v-a vad cu curu in B bocind ca ta rfele
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.