Articol de Ovidiu Minea - Publicat vineri, 01 august 2008 00:00
Antrenorul Politehnicii Iaşi, Ionuţ Popa, a venit supărat la conferinţa de presă organizată vineri în Copou. “Pare incredibil, însă nu cred că voi putea completa foaia de joc cu 18 jucători într-un meci din etapa a doua. Dintre accidentaţi, Buta, Onuţ şi Ignatov lipsesc sută la sută, iar Brăneţ, 99 la sută. Tănasă e suspendat, iar lui Lamine nu i-a ajuns cartea verde”, a anunţat tehnicianul problemele de lot cu care se confruntă înaintea partidei cu FC Vaslui.
Întîlnirea Poli Iaşi - FC Vaslui este programată duminică, de la ora 19:30, şi va fi transmisă în direct pe GSP TV 2.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!