Alte știri din fotbal
A greșit Kopic echipa de start cu Argeș? Care a fost momentul care a schimbat jocul la Mioveni
0
Ce a remarcat Ioan Andone în Dinamo - FC Argeș: „Altă echipă!” + Calcul pentru un loc în cupele europene
0
Thomas Neubert numește regula care NU a fost impusă la FCSB: „Alți antrenori interzic”
0
Păzea, Rapid! Vine U Cluj care a subordonat Giuleștiul: „Trebuie să luăm puncte”
0
Știri din fotbal internațional
Cum va sărbători antrenorul lui Dennis Man câștigarea titlului în Olanda
0
Federația a publicat dialogul din camera VAR după faza controversată din Atletico - Barcelona: „Îi dau galben, bine?”
0
„Secundul” l-a dat de gol pe Guardiola: „Nu e ușor să-i intri în grații”
0
„Ciudat” » Mesajul primit de Erling Haaland pe mingea meciului cu Liverpool
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
13
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un angajat care s-a dus beat la muncă și a fost concediat va primi 6 ...
Libertatea
„Toate anvelopele din Formula 1 sunt fabricate în România”. Mit sau motiv ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Starea lui Mircea Lucescu s-a înrăutățit peste noapte: „Aritmiile au ...
Libertatea
Ghidul complet al evenimentelor din Bucuresti. Evenimente-Bucuresti.r.o
Tu chiar ai o problema baiete. Iar daca problema ta este cumva cu mine, te invit s-o rezolvam, ca intre barbati.
Desfiintati urgent Steaua, clubul-mafiot inca de la infiintare, care exista doar prin dictatura si compromisuri !
am fost la meciuri la care am vazut cum la dispozitia sefilor se dadeau efectiv la o parte din fata porti numai sa cistige cele doua echipe ale armatei si militiei sint cite uni care efectiv nu cunosc geografia tari cind spun de echipele din ardeal ca sint echipe unguresti ardealu e teritoriu romanesc iar daca aceste echipe au inceput sa detroneze bucurestiul cinste lor eu sint oltean dar imi place sa fiu impartial care este mai bun sa cistige nu conteaza ca cluj tim vaslui sau urziceni
Am citit cateva dintre comantariile afisate la acest articol. Citindu-le nu-mi venea sa cred: aproape toti remarca dramele pe care cativa dintre eroi de atunci ai formatiei bihorene le-au trait, dar reactia e pur subiectiva, genul "nu sunt singuri" sau " si alti fac asta acum". Cea ce e frustrant cu adevarat e ca oameni ca cei implicati negativ in genul acesta de povesti au functii de conducere in sportul romanesc actual.....si nu cred ca si-au schimbat parul.
domnilor urmaresc fotbalul romanesc din anul 1961 am fost la peste 400 de meciuri pina in 1989la peste 250 de meciuri ale marelui dobrin.tot respectul pentru lazareanu lam vazut la multe meciuri dar trebuia sa spuna adevarul in 1990 sa stie toata lumea ca pina in 1990 steua dinamo scornicesti si victoria buc au fost inventi comuniste dea lungul epoci de aur au distrus multe echipe care sau opus sistemuluiatit dinamo cit si steua trebuiau sa aiba soarta scornicestiulu multi din cei care au partic
Ce mai faceti pe uitucii. Cine a urmarit fotbalul acelor vremuri stiu ca nu numai cu FC BIHOR s-a procedat astfel. Cu toate echipele care puteau pune probleme " INVINCIBILILOR ". Macar sa aiba bunul simt sa taca daca nu vor sa spuna adevarul. Sa nu minta.
gatule hotule pana la urma tot la mititica ajungi porco
Am fost la meci si am vazut precum cei toti prezenti ce s a intamplat. O RUSINE NEMAINTALNITA IN FRUNTE CU GH. CONSTANTIN CARE NU A AVUT TARIA SA NU ACCEPTE MARSAVIA ACEEA...ESTI SI AI FOST UN OM SLAB ..O MIZERIE . Ti -ai batut joc de munca unei echipe pe care in ziua aceea steaua nu o putea bate. BRAVO MUSZNAY..BRAVO MATEIANU ...GREATA ..ARBITRULUI GH. CONSTANTIN . ODIOS OM .
meciul asta o sa ramana o pata pe imaginea stelei. Si dupa 22 de ani ii bantuie :)). Foarte bine, ca la ce mizerii au facut cele 2 in perioada aia cel putin (am prins-o) chiar merita. Si nu ma mai luati cu valoarea celor 2, e de discutat despre felul cum si-au facut echipele si oricum performantele internationale nu le dadeau dreptul sa fure
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.