Alte știri din fotbal
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
7
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
1
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Fotbalistul din La Liga, reacție vehementă după jignirile fanilor: „Să fii numit «poponar» nu e o insultă!”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Averea lui Donald Trump a crescut cu 1,4 miliarde de dolari doar în ultimul ...
Libertatea
otelul e de 20 ani in liga 1 spre deosebire de uziceni, dar din pacate tu nu erai nascut cand a promovat otelul si o sa mori si n-o sa vezi steaua campioana
penibil porumboiu
este normal ca omul sa fie nemultumit si oricine ar reactiona la fel. spre deosebire de Iancu el nu a comentat decat dupa ce "i s-a bagat mana-n buzunar" cu greselile de arbitraj. nu a spus nimic de Otelul pana nu a fost dezavantajat de arbitri in etapele in care ceilalti au primit o mana de ajutor.
PT. ALTMANNPAUL -Mai dar tu de cand urmaresti fotbalul din Romania sa faci comparatie intre Otelul si Urziceni ? Cum poti compara, de exemplu, FCM Brasov cu Sageata Navodari ori Universitatea Craiova cu Victoria Branesti ....... Oare cat iti ia sa intri pt. informatii pe wikipedia, astfel afli daca acea echipa este de conjunctura sau de traditie. Inca o data, tu vii si confirmi ca analfabetismul nu a disparut din tara si mai trist ca faci propaganda pt. acest fenomen
Un moldovean ordinar, ca toti moldovenii. Sa ne spuna el cate meciuri a facut praf la viata lui, ca o cutra mai mare ca el nu cred ca exista. Au existat arbitri buni in Romania, dar ii chema Bentu, Limona sau Rainea. Moldoveanul asta adus de Cuza pe capul romanilor nu se ridica nici la 10% din valoarea celorlalti, asa ca sa mai taca din gura. Un frustrat, un provincial, provenit din regiunea care detine recordurile la alcoolemie si etnobotanice.
Dar de imaginea Stelei cu "valiza jiji" nu scapi nici o vorba? Pff
bine spus sunt si sefii de la liga la sarbatoare se stie doar suntem in romania nu???
sa moara iancu de suparare ca la galati e sarbatoare
care vor favoriza echipa domniei sale?
Porumboiu ar trebui sa taca pentru ca echipa sa, daca aduna punct dupa punct inca de la inceputul campionatului, putea sa castige detasat campionatul, ca si Timisoara de altfel! De ce n-au adunat punctele respective? Voia sa i se faca puncte cadou? Se pare ca chiar asta combate! Greselile de arbitraj au fost, sunt si vor fi la toate nivelele! Daca se practica hotii ele trebuie dovedite cu probe judiciare nu cu vorbe sau cuvinte in pagini on-line! Sa vedem la anul, daca echipa din Vaslui isi mentine componenta, vor fi in stare sa se instaleze sus inca de la inceput pentru ca erorile de arbitraj in defavoarea lor sa nu fie importante! Cum va proceda dl. Porumboiu in cazul erorilor de arbitraj?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.