Alte știri din fotbal
Dinamo și-a prezentat noul fundaș: „Bine ai venit, Martin!”
1
Fostul jucător de la FCSB și Dinamo, prezentat oficial în Liga 3
0
FC Argeș a pus ochii pe unul dintre cei mai apreciați străini din Superliga
0
Moment halucinant la conferința lui Gigi Becali! A pălmuit un jurnalist: „Șterge facebookul!”
13
Știri din fotbal internațional
Seattle vrea ca Egipt - Iran să fie „Pride Match”, Federațiile se opun vehement: „FIFA să ia măsuri!”
0
Jed Spence dă vina pe religie pentru gestul controversat de la Cupa Mondială
0
Edi Iordănescu s-a întâlnit cu Ancelotti și a rămas uluit: „M-a blocat”
0
Răzvan Lucescu e pe lista scurtă! Îl vor în locul lui Sergio Conceicao
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
4
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
cum dracu' ma sa coste asta 2 mil de eur?asta nici 500.000 nu face dar fecalihotzii se baga singuri in seama ca sa-i creasca cota prin ziare,doar-doar o musca vre-un fraier.nici vorba ca dan petrescu sa-l vrea la el in echipa,dar bisnitarii asa si-au inceput manevrele.in plus,p0rcul de pishurca il ia la natioileana ca sa-i creasca cota,in loc sa se ocupe sa faca o echipa cu adevarat competitiva.de-ai o sa ne mai calificam la vre-un turneu final la sulivara,cand om scapa de satana asta,ca ploaie ca la meciul cu olanda cand a marcat goian din offside nu o sa mai vedem curand.
si ne mai miram ce cauta ratatul asta la Nationala... il ia Piti sa ii creasca cota, sa faca si el un ban impreuna cu mafiotii Becali...
daca ,ciobanul, ia 500 mii pe el sa se bucure.
un fotbalist de 2 lei,un antrenor ca Dan Petrescu nu are cum sa transfere un asemenea jucator de fotbal.
Incredibil! Pseudojurnalistii astia, aparuti ca ciupercile dupa ploaie, scriu pagini intregi pe un subiect care nu exista! Zice Dan Petrescu: "Nu e nimic adevărat. Eu nu am spus nimănui că-l vreau. A spus Giovanni că e aproape de Kuban? Poate ştie el mai bine ca mine. Bourceanu e unul dintre fotbaliştii buni din România, dar nu am discutat cu nimeni despre el. Noi vrem într-adevăr un fotbalist român, dar nu e Bourceanu", dar capetele seci o tin tot cu transferul lui Bourceanu la Kuban!......
faceti cu bourceanu cum atif actu si cu banel si dupa ce o sa plece o avem o gaura in mijlocul terenului! eu nu zic ca e un super fotbalist dar de ce sa fie vandut acum cand echipa s-a mai inchegat cat de cat? pai daca an de an vindem jucatori de baza si aducem altii la schimb unde e continuitatea? si pe cine ma rog avem mai bun ca bourceanu in lot? pintilii inca n-a jucat, nu a confirmat, si daca se accidenetaza pintilii cu cine jucam la mijloc? jucam cu doi fundasi centrali iar? de ex gardos si chiriches? voi nu aveti minte, eu pentru binele stelei imi doresc sa ramana, sau macar daca pleaca sa fie adus un mijloc mai bun ca el, nu sa plece doar de dragu banilor ca sa mai incaseze oieru $.
Nu e chiar atat de slab precum pare, dar nu impresioneaza pentru ca in multe meciuri a fost singurul inchizator al echipei. La Timisoara juca mai bine pentru ca juca alaturi de Alexa si nu avea o responsabilitate atat de mare, putea sa urce mai mult in atac. In schimb, la Steaua trebuie sa joace mult mai precaut, neavand un coleg care sa il dubleze. Cred ca alaturi de Pintilii va arata mai multe.
ce ai mah?!!....e gatuso 2.....LOL!!!...face 20 de mulioane
Pourceanu rulzz..e za best ...cel mai frumos..cel mai talentat..eu zic sa nu va grabiti sa-l vindeti asa ieftin..in curand marile echipe ale Europei il vor curta..si cine stie poate il vindeti pe 40-50 de mil..:))
Sa fiu cinstit,nu as da nici 200000E, pe acest antifotbalist.A gresit sportul.Ar fi iesit un rugbist cu multe selectii la echipa nationala.PACAT.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.