Alte știri din fotbal
Dezvăluiri TARI din Giulești: Gâlcă nu e mulțumit de transferurile lui Moruțan și Paraschiv » Când poate debuta Talisson
0
Omul care a răsturnat procesul palmaresului Științei pune o întrebare-cheie, după comunicatul liderului: „Întrebați-i asta pe soții Maxim”
0
Poli Iași, zdrobită de o echipă care a jucat în cupele europene » Jucătorul transferat în toamnă e liber să plece din Copou
0
Visa la un transfer pe 50 de milioane de euro, dar acum a ajuns în liga a 3-a
0
Știri din fotbal internațional
Continuă războiul: ultimatum dat de Kylian Mbappe » Avocații francezului vor să o reclame pe PSG la UEFA!
0
Manchester United - Tottenham, meciul zilei în Premier League » Radu Drăgușin, doar rezervă la oaspeți
0
Raphinha a dat din vestiarul Barcelonei: „Astea sunt obsesiile lui Lamine Yamal”
0
Lovitură pentru Real Madrid: se retrage! » Ce veste a primit astăzi Florentino Perez + Comunicatul clubului
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
VIDEO. Două hoațe din Timiș, surprinse când pleacă dintr-un magazin dansând ...
Libertatea
[ Nu vorbi fara sa sti ! Nu vorbi din ce auzi de la alti ! ]
Articolul ăsta mai bine îl puneați sus să vadă tot românul diferența dintre blat și premiere .
pai a fost SI premiere. nu doar premiere. in fine, probabil ca steaua o sa stea un an pe bara! asta e viata .. asa e justitia din romania! exista un milion de indicii ca cfr a oferit bani celor de la u cluj si ca aia au sunat la steaua sa vada daca nu cumva primesc mai mult, dar singurii care platesc din afacerea asta sunt fraierii care au pus botul si au fost de acord sa plateasca bani doar ca meciul sa se joace corect! mi'e scarba!
CFR Cluj a cumparat meciul cu Universitatea Cluj. toate astea se vor intoarce impotriva lor! Bilica a fost cumparat. iar saracul Becali a facut puscarie si pentru Valiza desi altii mai periculosi sunt in libertate. bineinteles ca merita sa faca, dar nu pentru premiere.
Fener a fost scoasa pt. coruptie nu pt. premiere. Daca era doar caz de premiere nu-i excludea UEFA. Probabil ca n-ar fi fost exclusi nici daca era doar un caz de coruptie dar cand lista este mai lunga decat meciurile jucate atunci....
Din ce vad eu aici Fenerbahce trebuia desfintata! Steaua este mic copil pe langa ce au facut astia. Asa ar fi ajuns si Steaua lui Gigi daca nu ar fi fost oprita !Pentru Urziceni,Cfr,Otelul,Panduri,Petrolul,Vaslui si alte echipe din campionatul Romaniei bine [slava Domnului ]ca a fost oprita !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.