Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Scor umilitor pentru Steaua, după 35 de minute! Clasament în timp real
4
Știri din fotbal internațional
Vedeta care împarte vestiarul cu Horațiu Moldovan a văzut primul cartonaș roșu abia la 40 de ani » Este dublu campion european
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, iar doi joacă la Galatasaray și la Fenerbahce
0
Au publicat sumele: câți bani câștigă analiștii TV din emisiunile sportive
0
Inter - Como, în etapa #14 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Cesc Fabregas
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
NEAHIZO, NU PLECA. TE IUBIM CU TOTII. RAMAI LANGA NOI ASA CUM SUNTEM AMARATI SI VAI DE MAMA NOASTRA. NU PLECA TE ROG FRUMOS SI DIN TOATA INIMA. HAI RAPID
nea hizo, sa-ti dea dumnezeu sanatate si fericire, nu pleca nea hizo, nu ne lasa ca pe soricei, oricum suntem alergati de toate pisicile. te rugam frumos nu ne lasa. esti mare bre nea virele, nu ne lasa la greu. noi te stimam si te iubim, te rugam nu pleca.
Domnule Hizo am auzit ca folositi internetu si cititi stirile pe internet VA ROG DIN SUFLET NU LASATI RAPIDUL ACUM .Puteti sa faceti istorie castigand campionatul daca Domnul Copos vorbeste mai putin si face mai multe(in iarna intariri)Multa sanatate RESPECT Domnul HIZO.FZR
Domnule Copos cred ca sunteti nebun ....dupa ce ca nu ati cheltuit nimic in perioada de transfer si sunteti pe locul 3 la 2 puncte locul 1 si echipa joaca fotbal il obligati pe domnul Hizo prin declaratii sau mai stiu eu ce sa isi dea demisia.Aduceti Dv un antrenor ca Peseiro(Perdeiro)sa manance iar 10 mil de euro sau mai mult .in ultimii 2 ani va-ti batut joc de tot ce inseamna Rapid.Nu va cer sa plecati dar daca simtiti ca nu mai aveti pasiune pentru fotbal si pentru Rapid gasiti o solutie.FZR
Ce aveti voi cu comunismul, aurolacilr, cand steaua e un produs comunist pursange, o clona a Clublului Central al Armatei Sovietice -ŢSKA("Ţentralinâi sportivnâi klub armii"). Nu degeaba Valentin Ceausescu şi toata clica comunista tineau cu voi si Dinamo. Ati castigat Cupa Camionilor. Daca ati avea obraz, ati intoarce-o la UEFA, v-ati pune cebusa pe crestet si v-ati desfiinţa. Galeria lui Rapud n-a fost membru de partid!Sa moara CCA!
eu nu ii inteleg pe unii de mai jos. sa lamurim cateva lucruri. 1. hizo si-a dat demisia, nu a fost dat afara 2. copos nu i-a cerut in nici un fel demisia 3. reactia lui copos mi se pare de inteles. cand iti bati joc de ocazii cum si-au batut joc ionita si ceilalti, ce poti sa mai zici? daca nu fac fata sa se ceara afara.
tu esti sanatos? cum sa iti para rau? Pai cu Hizo rrrapidul anul asta se batea la titlu. Ar trebui sa fi fericit ca am scapat de ei. Si mie imi pare rau ca un om batran este batjocorit de un comunist ...dar nu imi pare rau de rapid.
Pacat ca a demisionat...jucatorii sunt de vina ca au ratat cupa, sincer nu ii inteleg, sunt altii rezerve si se plang, iar cand li se ofera sanse sunt cei mai slabi de pe teren, mai slabi decat jucatori de divizia c...sper sa revina asupra deciziei :)
Pun pariu ca Hizo se va intoarce la Rapid in campionatul asta. Il va ierta pe nea Georgica, a saptea oara!, si va veni, pentru binele Rapidului. Caragiale, unde esti?
O sa ajungem ca-n Ghencea! Am avut un antrenor care chiar era de valoare si facea treaba buna. Patronu' in loc sa bage un ban si sa intareasca lotul, critica pe cine poate. E vina jucatorilor 95% si a antrenorului 5% ca i-a bagat in teren... Poate vinde Rapidul ca sa n-ajungem sa strigam "Afara din Giulesti!"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.