Alte știri din fotbal
Rapidistul Keita, reținut pentru 24 de ore! Comunicatul Brigăzii Rutiere, ce decizie a luat Rapidul
18
Dorit de Gigi Becali, Macalou pune sare pe rana FCSB-ului: „Lăsăm lumea să vorbească”
0
Jucătoarele României se gândesc deja la meciul cu Cipru
0
Ciprian Marica a văzut explicațiile lui Vassaras: „Fără pic de bun simț! Vor să ne bage pumnul în gură, ne-am săturat!”
2
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, „băgat la mijloc” de foștii colegi Ranocchia și Panucci: „Prefer să mă criticați”
0
Înfrângere-șoc pentru Liverpool, în fața ultimei clasate din Premier League
0
„O supă rece și fără gust” » Italienii taxează interul lui Chivu, după finalul amar de la Como: nota românului
0
Como - Inter, manșa tur a semifinalelor Cupei Italiei, se termină într-un mod dizgrațios
2
Lifestyle
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
6
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
„Asta ar putea însemna 11 bombe nucleare!” Steve Witkoff a dezvăluit „un ...
Libertatea
De ce un posibil colaps al Iranului ar avea implicații majore pentru Rusia
Adevărul
Dansul pe sârmă al lui Sorin Cârțu cu Securitatea: „Recrutat colaborator în ...
GSP SPECIAL
VIDEO Un petrolier rusesc arde în Marea Mediterană, lovit de drone, iar ...
Libertatea
Auzi, câtă nesimțire ... să se ceara licență și bacalaureat ... dupa capul tusierului ajunge 4 clase probabil :)))))
Culmea nesimtirii agoniseala.
pana la licenta asta nici bacu nu are......! astia de la fcsb...s au invatat sa dicteze peste tot numai ei,sa se faca doar cum vor ei sau cum le convine lor! argaseala in afara de interviurile smecherest date pe la tv ar trebuii sa invete sa respecte o lege,un regulament
Ai castigat trei campionate ? Cum a castigat FCSB titlul nu spui. Pe merit cumva ? Ca de obicei cu manareli si indirecte. Apoi, cat a costat "tranteala" de la TgMures -Otelul ?
Chiar nu va este rușine cu ce faceti? Cate ilegalități mai vreți sa faceti?În ce situație ați adus acest club și în ce mizerie l ați băgat pe Radoi?Voi sunteți groparii acestui club.Nici nu vreau sa va pomenesc numele.îmi este scârbă Cum ați pus mana pe el și v ați aciuat ca putregaiul.Ați înlăturat pe toți cei care iubesc acest club.
Bai, argaseala Voi nu stiti de reguli si regulament? LA voi este tot tovarasu valentin care retrage echipe, da afara jucatorii altor eschipe...?
NIci Lucescu nu are licenta PRO si a luat UEFA. http://www.***/sport/fotbal/mirel-radoi-e-aparat-de-mircea-lucescu-nici-eu-n-am-licenta-pro-si-am-castigat-cupa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care UN AN? Ca jucati doar in Liga 2 cu o pauza 1 an de Liga 1.:)))))))))))
*** (argaseala) are licenta de prostie? Nu are si totusi este lasat sa debiteze tot felul de prostii! Si daca nu-i convine termenul de ***, sa-l intrebe pe *** cine e stapanul!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce chestie si la astia, sa-ti ceara carnet (licenta) daca conduci un vehicul. Sau daca vrei nu stiu ce functie sa te caute la diplome. Ciudat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.