Articol de Ovidiu Minea - Publicat vineri, 18 iulie 2008 00:00
Sîmbătă, de la ora 18, în Copou, Politehnica Iaşi îşi va prezenta lotul de jucători cu care va aborda sezonul. Evenimentul va fi urmat de un meci amical cu FC Tîrgovişte, grupare din Liga a II-a, care va începe la ora 19:00.
Noutăţile din lotul lui Ionuţ Popa sînt: Oghinciuc (Minerul Lupeni), Cr. Bratu (Mioveni), C. Tănasă (U Craiova), M. Oprea (Ceahlîul), Viveiros (Amadora) şi Ignatov (Beijing Guoan).
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!