Alte știri din fotbal
Mesaj de forță în vestiar! Aproape de retrogradare, liderul a ieșit în față: „N-avem nicio șansă dacă vom arăta la fel”
0
Andrei Prepeliță: „Ea are un plus în lupta la titlu”
0
De ce tace Peter Magyar? Două scenarii negre pentru Csikszereda și Sepsi
6
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out
0
Știri din fotbal internațional
Șeful arbitrilor din Serie A, aviz de urmărire penală! » Procuratura îl anchetează pe Gianluca Rocchi pentru „complicitate la fraudă sportivă”
0
Doi foști adversari ai României ar putea fi antrenați de Cristi Chivu! » Nume nou pe lista de transferuri la Inter
0
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Dezastru pentru Rădoi la primul meci pe bancă
6
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nustiu de ce a trebuit sa fi ironic, mda asa e, o sa-si dea viata pentru ca ambele echipe au antrenori care imediat dupa ce se termina campionatu vor incepe o noua reconstructie, asta inseamna noi plecari, si normal ca jucatorii vor vrea sa impresioneze sa ramana incontinuare, in plus, atat noi dinamovistii cat si petrolisti suntem brat la brat cu insolventa asta, deci nu o sa-si rupa oamenii picioarele in meciu ala, asta asa ca un amplu rezumat ca vad ca vb prostii !!!
Dacă revine Vasilache, se schimbă complet situaţia...
Sambata - Cupa Romprest la Ploiesti! O mana spala pe alta, nu?
Aloooo ***! reformulează.ti postarea tinind cont de un element f important ,Steaua-Chiajna si nu Chiajna-Steaua .Postezi mereu fara a te informa ,bati din gura ca babele pe Șanț.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
UNDEEEEE? la chijna ?uiti ca sumi a plecat si acum e un stelist antrenor cum defapt sant toti de acolo de la primar la cel care tunde iarba?..iti spun eu ori o sa conduca chiajna cu 1-0 i se termina 1-3 ori 0-2 ..fcb NU pierde acolo ,altfel o sa fie demis antenorul..sa fim seriosi
eu sau linistit...insa voi tot blatisti ramaneti daca asa intelegeti fotbalul.. Steaua de acum e o echipa extrem de slaba...insa "ajutorul " dat de arbitri ASA -ului a fost determinant! asa ca ..incercati sa jucati fotbal..stiu ca nu puteti,...insa...
stai linistit, steaua se incurca la chiajna si chiar n-o sa mai conteze daca ASA pierde cu Petrolul.
"Aviz "petroliştilor" de la echipă: dacă bateţi sau faceţi egal cu Tg. Mureş, apoi să aveţi grijă prin oraş pe unde mergeţi! Cum aţi vândut meciurile cu Rapid, Iaşi, Pandurii, Viitorul + altele, la meciul cu ASA vrem să o furmă, că deja ne-am obişnuit", au scris aceştia vehemenţi, anunţă *** BLATISTILOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!...***!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca vor sa se fie iertati de suporteri si sa ii mai vada in tribune ar trebui sa nu se prezinte la meciul cu ASA sau sa joace cu juniorii. Vor fi iertati doar daca pierd la Tg Mures pe modelul din Franta cu Montpelier.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.