Alte știri din fotbal
OUT din lotul FCSB-ului la inițiativa lui MM Stoica: „N-avea sens!”
0
Andrei Nicolescu pleacă de la Dinamo? Răspuns pentru GSP: „Să duc echipa într-o zonă de performanță reală!”
0
Kader Keita a scăpat TOTAL de controlul judiciar! Nu mai e obligat să se prezinte la Poliție și va pleca în Arabia Saudită
0
Prima etapă din Liga 2 » Astăzi se joacă Poli Timișoara - Chindia Târgoviște: toate rezultatele + clasamentul
27
Știri din fotbal internațional
Toți îl părăsesc pe Infantino: Wenger se delimitează de planul șefului FIFA
0
Jefte Betancor a prins transferul la „echipa vieții lui”: „Sunt fericit să fiu acasă”
0
Diletta Leotta a „perturbat” antrenamentul lui Schalke
0
Portarul Norvegiei a prins un transfer impresionant după Campionatul Mondial
0
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
De ce Dunărea continuă să scadă, deși România nu a fost ferită de ploi. ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Ala e demagogul suprem .
Deci doneaza generos o sticla de saniutza.
dupa vanzare,urmeaza schimbarea la fata....cumperi doar dimano si te trezesti cu FCDB ~! CINE O FI PROSTU.....PARDON ,MIRELE ?
Nu o sa se faca nimic.
bombonel e mare dinamovist :) era cat pe aci sa-i ofere pe tava tot parcul dinamo *** badea.....apropo de fostul ginere a lui ion teleaga, cand cni o sa vrea sa inceapa construirea stadionului pe locul velodromului, o sa iasa in fata si o sa spuna ca de ce nu se construieste stadionul pe locul actualului stadion, el a fost de acord dar cei de la cs dinamo s-au opus :) ...asa sunt *** baga strambe..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
adica zici tu ca esti serios? stii ce fac oamenii seriosi? iar unitatile tale ptr seriozitate....sunt conform propriului caracter,adica ...tind spre zero
Da, pentru noi si pentru ei. Daca urmaresti discutiile o sa-ti dai seama. Mistourile sunt pentru astia ca tine, cu cei seriosi...tonul se schimba...ghici de ce ?
rational ptr voi ,inseamna sa se inghita tot ce debitati voi?
Singurul caine adevarat-care sa bage bani la Dinamo- este tot Cristi Borcea, iar "nea Cornel" are o mare influenta asupra lui!O vorba veche zice "Fa-te frate cu dracul pana treci puntea"!Daca lui Adrian Nastase-dinamovist declarat-ii este teama sa se implice!
am doua! cel din mijloc e exact al tau de pe umeri!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.