Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Momentul în care pușcașii marini americani au urcat la bordul unui ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Sistemul competitional a fost schimbat fara predictibitate, regulile competitiei fiind schimbate din mers, totul pentru a o salva pe Dinamo. Atata vreme cat LPF programase meciurile restante pana pe 18 august, inghetarea sezonului decisa fara explicatiibde FRF a urmarit doar salvarea lui Dinamo. Cat despre Dinamo au tupeu maxim, erau pe locul 15, aveau sanse minime adica sa se joace fotbalul pe care nu l-au aratat tot sezonul si acuma ei vorbesc ca li se cuvenea sa ramana in Liga 1, probabil asa cum li s-a cuvenit accesul direct in 1948 cand sub presiunea cotropitorilor rusi au intrat direct in divizia A incalecand pe Ciocanu si Unirea Tricolor. Tupeu sa votbeasca de CFR Cluj cand aia au castigat MATEMATIC titlul, acuma stam sa inventam alte sisteme de punctare decat cele regulamentare?
Corect, au furat 12,7 milioane si-l intreaba pe gigel de ce nu le-a platit! Si acum se vaita ca nu i-au dat echipa...bla..bla..bla! Pai atunci sa plateasca nene datoriile! Cum si-au trantit echipa noua in liga a 4 a si pretind ca sunt Steaua? CSA-ul nu mai exista din 98! Au praduit 5 ani de zile echipa impreuna cu Paunescu si Piturca, dupa care i-au pasat-o lui gigel! Gigel a luat-o si a continuat activitatea sportiva!:)
Lasa bà google-ul si raspunde logic!
Lasa marca, stema, desenul, talpanul, etc, etc! DPDV SPORTIV ce s-a intamplat cu echipa de fotbal Steaua Bucuresti?
Ce s-a intamplat DPDV SPORTIV cu echipa Steaua Bucuresti? Hai sa auzim toti!:)
Raspunde simplu, unde a disparut Steaua dpdv sportiv? Intrebarea-i simpla...
Vezi ca-l pune Gigel pe Geambazi sa va "cumpere" pe NV, fara sa stiti!:))) As muri de ras, nu alta!:)))
Da, Mitica s-a .... autodenunțat! :-)))) O mânărie tipica pt România acelor vremuri. Un “om cu facuitate” ar trebui sa știe niște lucruri atât de banale, vorba aia, nu discutam integrale pe volum aici ... :-)))
Chiar, ce s-a intamplat cu clubul de fotbal, si cu toti acei jucatori + staff? Radoi, un mare stelist si un adevarat capitan, idol printre stelisti, a jucat in 2002 la Steaua, dar in 2003, 2004, pentru cine a jucat? A fost inregistrat vreun 'transfer' la alta echipa? Cica, intra cineva si iti sparge casa, iti fura din lucruri, iar tu il pui frumos cu tine la masa, ii dai o bere, un vin, il lasi sa doarma in patul tau, iar apoi 10 ani mai tarziu te trezesti sa faci plangere la politie ca ai fost jefuit?? HAHAHAHAHAHAHAHA, ce ineptii, ce aberatii! Ce gluma proasta!
Zambon..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.