Știri din fotbal internațional
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Turcii caută cu disperare golul egalizator
2
Revoltă în SUA: „Dacă începem cu asta...” » Un nou abuz FIFA, la meciul Brazilia - Maroc?
1
Qatar urcă pe locul 3 într-un top FIFA dramatic, după nebunia din meciul cu Elveția
0
Pe ce a dat Vinicius vina pentru debutul cu stângul al Braziliei: „Presiunea a fost mare, dar și...”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Cele mai înfiorătoare castele din Transilvania. Locuri desprinse parcă din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
E clar intoxicare atata timp cat clubul ala Avicola nici nu mai exista! Ce sa faca o avicola cu un fotbalist?:)))
la fel de halucinant mi se pare ca insusi Filip nu stie. cred totusi ca este doar o noua intoxicare a presei si contractul este pana in 2018 cum spune Dinamo.
nationala pe pile...el nu are valoare nici de liga a IIIa...
ba gazetar d duzina , dinamo in afara d cei 3 fundasi stanga din lotul mare , il mai are p sebastian bucur care m-as tare mult sa nu prinda lotul mare acum la reuniunea lotului plus ca il mai au si p mihai codreanu !!!
Eu nu sunt dinamovist, dar mi se pare o prostie cat casa sa nu stii pana cand are un jucator de nationala contract si sa nu stii ca il poti pierde pur si simplu. Cu ce s-a fi ocupand staff-ul lui Dinamo?
te lasa NEGOITZA la jumatate denorma sa lucrezi oricum Dinamo e varza si cu si fara tine
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.