Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
8
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Știri din fotbal internațional
Harry Kane surprinde: „Cel mai bun meci al nostru din acest punct de vedere!”
0
Selecționerul dat afară după eliminarea de la Mondial, tratament uluitor la revenirea în țară: televiziunile au luat o decizie fără precedent
1
De ce joacă Belgia în echipament albastru la meciul cu Senegal
0
Echipe de start la Belgia - Senegal, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Decizia în privința lui Lukaku
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
iti dai seama,***. deci asta si-a facut reclama dand echipamente care valoreaza maxim 200 de euro bucata. cu asta sigur salveaza vitan barzesti. ha ha ha.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care bani ma...? Ca nu pot spune ce gândesc despre tine
Le face uniforme cu sigla partidului din care fac la toti parlamentarii!Obligatoriu!Si sepci!:)))..Cu sigla PR(Parlamentul Romaniei) banii incasati merg la Dinamo!:))Sepcile cu cozoroc!:)))
Nici-o legatura cu ce am scris!Stai calm!"hodoronc tronc"!Cauta alta replica !..Incearca pe aia cu "prost'...E cuvantul vostru preferat ptr userii anti Dinamo!Voi sunteti desteptii de tastatura ca altfel ati fi linistiti si n-ati mai scrie pe aici!"sezi bland"!..
Pai ce sa inteleg ca aceasta colaborare este : Eu va imbrac pe banii vostri adica voi imi platiti hainele si Eu spun la toti : ati auzit de Dinamo Bucuresti?ati vazut ce suporteri au? Ne-mai-pomenit!
Plus 2 litri de unlei. Hai ca deja ii rasfat.
Din moment ce confunzi biliardul cu snookerul :))nu aveai cum sa nu confunzi si ....saptamanile:)))
Am 5 ha de grau. Vreau sa devin spor la Dinamo. Le ofer cate 5 kg de faina tuturor jucatorilor. Plusssss 1kg extra la fiecare victorie( la cum joaca , cred ca ma costa cam zece kg pe sezon)
.....SI COSTUME NEGRE PENTRU INMORMANTARE ....! LASATI-NE CU STIRILE ASTEA DE DOI LEI !
"Nenea "asta vinde in Romania textile si altceva decat niste "trente" nu poate da la Dinamo:)))Daca da "pesches", sigur are o manevra cu Statul Roman care nu poate sa apara in treaba asta!Un"parandarat"!:)))N-au fost ei la Orban cu "caciula in mana" saptamna trecuta?:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.