Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Ilie Dumitrescu, verdict dur pentru Rapid: „Asta s-a întâmplat în fiecare sezon la ei”
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Marele Toni Kroos s-a poziționat în conflictul dintre Mbappe și Arbeloa: „La Real Madrid nu merge așa!”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Dr. Adrian Marinescu, despre cazul de Hantavirus din România: „E o isterie! ...
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
NB, Dave, Lucica, bando! Pe maine(azi)!:)))
Oricum, jiji nu ia titlul nici anul asta, il bate KFR'ul cu experienta. KFR chiar dacă nu este o echipa atrăgătoare, știe să-și atingă obiectivele. Punct ochit, punct lovit. Și chiar dacă prin absurd jiji reușește sa ia titlul n-o sa facă mare brânză în Europa, una din cauze e ca si-au stricat coeficientul. Maximul pe care îl poate face e sa mai vândă niște jucători pe bani frumoși având un titlu în CV.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Noapte buna, Bando! Si ...bine ai revenit!:) Noapte buna tuturor stelistilor!
ma ...voi nu lucrati,nu aveti familii ,nu aveti obligatii ?..stati pana la 2 noaptea pe net zi de zi,(la mine e patru Pm )
Eu daca eram ca el si bagam scuza, ca vezi D-ne, ne-a pacalit Ciobi, ma ascundeam in Madagascar, si nu mai postam aici! Pai cum sa ma pacaleasca un cioban atatia ani!?:)))
ba pacaliciule ,tot o dai cu iphone-ul de parca s-a inventat ieri ,toti stim ca scriai de pe laptop si daca ne uitam la comentariile tale recente ,din vara ,sunt la fel cu cele vechi ,acum ,nimic ,o dai cu telefonul si alte cele ,ma lasi ,tu si *** ne credeti nascuti intr-o joi ,o fi asa ,dar nu joia trecuta!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru tine, da...paznicule!:))
Asa ii spuneai tu amantului tau , tata ?!
Exact! Dan scria..si scria..pana cantau cocosii!:)) Asta chiar seamana cu lali: 3 cuvinte si..gata!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.