Alte știri din fotbal
„Mai aveți încrederea conducerii?” » Costel Gâlcă a răspuns scurt, după ce a recunoscut „umilința”
1
Andrei Nicolescu nu s-a bucurat pe deplin de victoria cu Rapid: „Mi se pare incredibil”
0
Zeljko Kopic: „Am fost aproape morți”
0
George Pușcaș: „Medicii mi-au recomandat să mă operez. Îmi asum acest risc”
2
Știri din fotbal internațional
Remiză albă în derby-ul etapei din Serie A » Milan și Juventus, meci fără spectacol pe „San Siro”
0
Cristi Chivu a găsit puterea să glumească, după ce s-a întâmplat la Torino: „Mi-au lipsit ochelarii”
1
Presa din Italia, la unison, după ce Inter s-a prăbușit cu Torino » Notele lui Cristi Chivu
4
9 minute de „blackout” în Torino - Inter schimbă calculele la titlu » Inexplicabilă cădere a liderului
6
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
5
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Proiectul „Curtea de apă”: Cum încercau românii dintr-o fabrică de bere să ...
Libertatea
Scenă macabră pe stadionul unui club de tradiție din Germania. Cadavru ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Un kilogram de cartofi costă 0,6 lei, iar litrul de lapte 3 lei, într-un ...
Libertatea
Gigistii de pe forum parca ar fi cei din studioul antena3 din momentul in care s-au dat rezultatele finale la alegeri si intrasera in fibrilatii. De aici iti dai seama ca saracii astia sunt constienti de faptul ca li se apropie sfarsitul :))
:))) Zau? Doar pentru ca nu l-a prins nimeni inteleg ca este un negustor cinstit. :))) Meritam bataia asta de joc din fotbal. Mi-aduc aminte si de stelisti cum radeau de Craiova si uite cum ii calca acelasi tren. Pentru astia ca tine imi dorec un scandal asemnator si la Rapid ::)))
CIND SEMENI VINT, CULEGI FURTUNA...daca Jiji era mai potolit, mai rational, nu se ajungea aici...pacat, mare pacat. Poli, Rapid, Steaua, acusi si Dinamo, Petrolul....echipe de traditie se duc naibi...jucam cu navodariul si botosaniul..... P.S. Sper ca e fericit Jiji ca i-a dat in git pe generali la schimbul de terenuri...acuma i-a venit "decontul".
n-am avut nici o prietenie,am ales doar,uneori,sa nu ma balacaresc...nu stiu daca-i valahul,poate fi si papa de la Roma...situatia-i tragica,si unora le arde de porcarii...
Daca taceai filozof ramaneai. Pana una alta marele vostru dinamovist Neaaacuita va ia la misto cu ce petarda de echipa v-a facut, as putea spune si eu ca Dinamo este distrusă de dinamovisti. Cat despre afirmatia ta ca daca Steaua nu e nimic nu e aici iti dau dreptate. Vor urma multi ani de 0 participări a unei echipe romanesti in cupele europene, cand va expira contractul pentru drepturile TV cam cat crezi ca vor mai oferi televiziunile daca nu va mai fi Steaua, maxim 2-3 milioane de EUR pe sezon, lucru care este sinonim cu falimentul ligii 1 inclusiv si a echipei tale favorite. Asa ca bucura-te cat mai poti.
esti gigist? il vrei pe cioban sus pe maibach? il consideri salvatorul 5telei? foarte bine, ciobanul are echipa, se numeste fcsb, are lot, are si palmaresul obtinut din 2003 pana acum. du-te pe stadion, incuraja fcsb-ul si idolul de la poarta alba. fa-ti tricou cu free jiji, cumpara tricou cu noua stema.
Moraru are palmaresul si numele clubului, nu i-a interzis nimeni sa utilizeze marca Rapid.
A, da, ca imagine Becali este otrava curata pentru Steaua. Asta e evident! Dar nici "fratele" Paunescu nu era vreo somitate care sa ne aduca cinste, hai sa nu ne mintim. Asta e mai agitat, dar toti sunt de acelasi fel. Ca rezultate a fost clar un progres. Inainte de venirea lui am avut ani buni in care nici in primul tur al cupelor europene nu ajungeam si ne chinuiam cu Flora Tallin.
Ghici cine e?
acolo a fost alta situatie...in veci nu castigati la tas..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.