Alte știri din fotbal
Numește postul exact al lui Joao Paulo: „Ăsta e rolul lui”
0
Farul - Dinamo » Se anunță un duel de foc: elevii lui Ianis Zicu speră la play-off, „câinii” vor să egaleze liderul. Echipele probabile
0
Ultimele detalii despre starea de sănătate a lui Mircea Lucescu
1
UTA - CFR Cluj, un duel tare din runda 25 a Superligii, între două echipe ce luptă să intre în play-off » Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
A dat lovitura! » Fratele lui Malcom Edjouma a fost prezentat la o echipă de top din Franța
0
A încurcat-o pe Bayern, iar Lothar Matthaus îi prevede un viitor strălucit: „La 18 ani vede jocul într-un mod în care eu îl vedeam la 30”
0
Nicolae Stanciu, șocat la impactul cu China: „Nu am mai văzut așa ceva în viața mea”
0
Revenire de senzație în Europa » N’Golo Kante a fost prezentat la noua echipă
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Neclarități în CV-ul lui Hubert Thuma: a terminat cursuri postuniversitare ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Haos la RA-APPS. Ce nereguli a descoperit Curtea de Conturi la renovarea ...
Libertatea
Uite ce patesti daca ***. raspunzi incoerent, fara legatura cu subiectul conversatiei. Te-au afectat grav orele non-stop de paznic pe gsp. FC FaciCeSpuneBecali 2003 aducea cate 500, ala-i adevarul, atatia sunteti in 90% din timp. 4 mii de obligati, da, i-a adus Ogararu, i-a clonat in laborator, e geniul malefic. Iliutza, ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doua procese pierdute?! Dar al catalea proces pierdut? Dar de ce are atatea procese?
Lasa orice, fa cum crezi tu dar sa aduci capaciate maxima cum a adus FCSB pe Arena Nationala ( de fapt peste, oameni care stateau pe culoare ). Sa aduci 5000 din care 4000 obligati pe un stadion de 31254 spectatori nu inseamna Steaua
Gigi Becali : "Suporterii noștri sunt așa cum sunt, nu au prea multe clase, vor înțelege ei"
Ba, ti s-a alterat creierasul dupa atata zile, saptamani, luni de postat non-stop pe gsp, banuiesc :)). Care e legatura comentariului tau cu al meu, prostule :))? Vezi ca are dinamo meci, du-te sa-i incurajezi, ca pe Steaua TV, ahahahaha!
Andrei, tu cine ești? Nu vreau să te jignesc, aperi cauza, este lăudabil. Chiar crezi ce spui?
Ar fi si culmea. Noi astia din Steaua ( FCSB ) am adus 53000 de oameni pe National Arena ( cu vreo 30.000 afara ). Poti compara cu CSA, cat ar clona CSA nu ar ajunge aici :))))) ei se lauda cu 3000-4000, cu tot cu aia obligati sa vina ca doar este club bolsevic, prostii prostilor tin cu ei
Numai fiecefiecesiebistii au clone, viata voastra si mai ales a ta e gsp-ul. De-aia esti non-stop aici, asa cum fii-ta e non-stop pe publi24 :))!
Culmea este ca Becali v-a desfiintar clubul, va duce si la Adunatii Copaceni. Dar voi nu intelegeti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.