Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
atrentie la ferestre , stie sa vorbeste prazaru asta sclavete!
A vorbit frumos Mirel. Se vede ca are charisma, are personalitate. Insa ii lipseste experienta. Nu sunt asa convins ca el are atatea cunostinte tactice. Iar despre stafful sau a vorbit frumos. Insa mie mi se pare slab. Reghecampf avea o armata ca si staff, un staff foarte numeros si multi erau foarte pregatiti.
La tara merge.
..se poate doar invata altfel actionezi in afara legii:)
In schimb tu habar nu ai sa vorbesti. Vrei sa fii ironic, in schimb esti doar un looser. Esti un nimeni, un fraier care se baga in seama pe gsp.ro
antrenor cica nu e ! la fcsb tin conferinta de presa si brancardierii si magazionerii?
radoi zi repede care jucator iti da tie goluri? daca te gandesti mai mult de 3 secunde asae .nici unul
MULTI DINTRE ,,LĂTRĂTORII'' ĂŞTIA NU SUNT IN STARE SA ANTRENEZE CHIAR DACĂ AU DIPLOMĂ. LATRU NUMAI ASTIA CARE NU AU ECHIPE PENTRU CA NU SUNT IN STARE SAU CEI CARE AU ECHIPE OBSCURE (GANEA) SI SUNT OBSCURI SI CA ANTRENORI:
N-ai fost capabil să urmezi școala la timpul ei și acum abia aștepți să te apuci de carte. Hai că ești tare și ne mai și crezi proști!
bv mirele :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.