Alte știri din fotbal
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Lorena Balaci: „Tata nu mai e singur acolo”
0
Rezultate în etapa #5 din Liga 2 » Mihai Toma de la FCSB și Leo Grozavu, învingători la debut. Chirilă și Oprița, învinșii rundei. Clasamentul
12
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, misterios: „Știu cine trebuie să ia Balonul de Aur, nu joacă la PSG sau pentru Spania”
0
Luka Modric, ținta criticilor: „Rock'n'roll-ul lui Amorim și ritmul foarte alert nu i se potrivesc unuia de 41 de ani”
0
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League » Echipe de start
0
Andres Iniesta, învins în primul lui meci ca antrenor » Partidă cu 7 goluri
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Normal că această piticanie nu are loc la CFR ,dar articolul e momeală.Dacă ciobanul sare la cap are și gsp donație de la Hagi.
Ce sa caute Cicaldau la CFR???PTICANIA asta e fotbalist?????Paun e cu 10 clase peste el!!!!Chiar credeti ca cei de la CFR sunt prosti?!!!Transferati- l la STAPANUN vostru puscarias sau patronul vasi!!!Un REBUT de fotbalist ajuns la nationala ca sa nu faca scandal hagi!!!
PAI ASTIA IS FOTBALISTI DE CL ??????? :)))))))))) CICALDAU .....!!!!!! VOI CHIAR CREDEATI CA MAI MUSCA MULT CIOBANU ??????
Baieti ...am si eu o curiozitate...De ce sunt considerate astea doua transferuri superlovituri....Mie mi se par mai dregraba doua transferuri banale ..practic doi jucatori care ar prinde cu greu primul 11 la CFR!!???
Deja sunteți în ridicol cu titlurile pseudo - articolelor voastre.Nici măcar sensul cuvintelor limbii române nu le cunoașteți.Cum să fure cfr un jucător care nu are treabă cu Jiji.Uitativa în DEX ca să vedeți definiția cuvântului furt.
vezi ca intrebau amicii tai de tine: "unde e nătărăul satului"
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce te-oi face nea dupa ce iti pleaca sefa ?!
Fură de la Gigi, adică dar din dar, se face rai :))
de le-ar fura si traseu in cupele europene din ultimii 17 ani !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.