Comentarii (18)
chimia  •  03 August 2020, 07:40

Stres? Cred ca glumiți! A primit exact ceea ce a cerut: teren de la primărie sa construiască stadionul, bani publici sa facă echipa, a primit arbitraje pro sa promoveze imediat, a primit ajutor sa nu retrogradeze, i sa oferit o Cupa un Campionat o Super cupa! A fost primit in Europa League unde a fost penibil. Deci intr o balanța mai mult a primit decât a oferit! Probabil de la anul regulile se schimba iar omul nu mai are loc printre echipele fruntașe și sa hotărât sa încerce sa își spele renumele de antrenor după experiențele eșuate la Galata, Bursaspor, Naționala României. Nu este nici o pierdere pentru Liga 1!

supereduardo10  •  02 August 2020, 21:12

Rezultate deosebite in liga blaturilor :))

nicolaedobrin  •  03 August 2020, 04:54
Postat de bulan pe 02 August 2020, 21:43

Cred ca scopul a fost sa il impinga din spate pe Ianis. Daca nu isi facea echipa lui nu auzea nimeni de Ianis.

Hmm... atunci ar trebui sa tina echipa... daca se reia fotbalul pe bune in 6 luni ii vine odorul indarat.

viforul  •  02 August 2020, 21:25

Bravo Gica pentru tot ce-ai realizat! Succes in continuare in tot ce ți-ai propus! Am o întrebare totuși: ce fel de meci a fost cel cu Pepsi ? In rest, s-auzim numai de bine!

Liviu Tabacu  •  02 August 2020, 21:39

Pacat de fabuloasa lui cariera, blatul cu sepsi ,,, dezgustator!!!

george_br  •  02 August 2020, 23:03

Mare antrenor, mare caracter! S-a retras in plina glorie. Trebuie sa stii cand sa faci si pasul asta, chiar daca ultimul meci a parut dubios. Lumea e rautacioasa, pur si simplu adversarii "si-au dorit mai mult victoria". Au avut sau n-au avut mingea, nu mai conteaza, au tras la poarta si au castigat.

catalin.fcdb  •  02 August 2020, 21:55

Sa retras ca nu-i mai cumpara nimeni gloabele

Adrian Fulgos  •  03 August 2020, 08:24
Postat de chimia pe 03 August 2020, 07:40

Stres? Cred ca glumiți! A primit exact ceea ce a cerut: teren de la primărie sa construiască stadionul, bani publici sa facă echipa, a primit arbitraje pro sa promoveze imediat, a primit ajutor sa nu retrogradeze, i sa oferit o Cupa un Campionat o Super cupa! A fost primit in Europa League unde a fost penibil. Deci intr o balanța mai mult a primit decât a oferit! Probabil de la anul regulile se schimba iar omul nu mai are loc printre echipele fruntașe și sa hotărât sa încerce sa își spele renumele de antrenor după experiențele eșuate la Galata, Bursaspor, Naționala României. Nu este nici o pierdere pentru Liga 1!

Serios? Păi dacă-i aşa de simplu şi lipsit de stres de ce n-ai obținut tu aprobările alea ca sa faci tu lucruri mărețe?

sexilianul  •  03 August 2020, 08:57
Postat de cornelconasu pe 02 August 2020, 23:28

Cine i-a aprobat demisia ?! Acum e un fel de Becali !

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Adrian Fulgos  •  03 August 2020, 08:16
Postat de Nikolas Coman pe 02 August 2020, 22:28

Mai, cata rautate poate sa zaca-n voi...Sa fi luat Hagi Champions League si tot ati fi grohait ca nustiu ce si nustiu cum...mi-e lehamite de voi, haters...

Ai dreptate. Şi cum răutatea merge mînă in mînă cu prostia poți sa-ți dai seama de ce Ro bate constant la porțile lumii a 3-a. România de azi nu mai merită un Hagi, Petrescu, Patzaichin, Comăneci. Ce nevoie avem de glorii cind iluştrii necunoscuți îi terfelesc? Numele mari de azi se numesc Moruțan Tănase, Cicâldău, Golofca. Vai lume.

  • 1
  • 2