Alte știri din fotbal
Dinamo a oficializat transferul noului atacant
0
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Echipele de start
0
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Ce și-a amintit Sorin Cârțu
1
Rezultate în etapa #5 din Liga 2 » Mihai Toma de la FCSB și Leo Grozavu, învingători la debut. Chirilă și Oprița, învinșii rundei. Clasamentul
16
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Radu Drăgușin întoarce foaia » Ce schimbări face Grosso în apărare
0
Ce meciuri în prima etapă din Liga Campionilor! Chivu îl înfruntă pe Mourinho » „Țintarul” complet al grupei unice
0
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League. Gol în minutul 24
1
Jose Mourinho: „Știu cine trebuie să ia Balonul de Aur. Nu joacă la PSG sau pentru Spania”
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Credeam ca au venit messi si cr ronaldo
Hihihi... Am inteles ca e moda retro, asta cu gainile. :)))))))
Vezi, ca mai nou se arunca gaini in curtile altora!:))))))
Baiatul asta e si eficient si cu bun-simt. Mai rar in zona asta unde e apreciata iuteala de mana, vorba rastita si aruncatul pisicii in alte curti.
Cele mai sigure oferte de lucru! Oferta extrem de serioasa! Asiguram din start contract legal! Deja s-au facut primele plati! Multi oameni s-au convins, e randul dumneavoastra acum! NU este MLM! NU este joc piramidal! Castigurile sunt garantate! Cautam operatori online care vor sa castige cel putin 300 de dolari lunar, cu o munca usoara de 3 ore pe zi! Pentru a va oferi detalii, trimiteti textul "Info" la adresa de email: [email protected]
Foarte bine cum procedeaza Narcis ,jucatorii sunt platiti degeaba si Matel da e drept a gresit dar e un jucator cu potential nu e rau deloc,e mai civilizat asa,putina civilizatie va face bine acestui club ,sunt jucatori buni in schimb patronul lasa de dorit.
din titlu reiese ca vor aduce 2 super jucatori si cand colo sunt jucatori exclusi din lot, penibil gsp
deci, nici in cazul lui tembo astra n'a avut dreptate!
Face ce face pelticul ăsta și se lipește la cașcaval . Bravo lui ! Sunt curios dacă iese cretynul de la mititica și-l ofertează se bagă în turmă again ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.