Alte știri din fotbal
Cornel Șfaițer, declarații de ultima oră despre situația dramatică de la Poli Iași: „Toată conducerea actuală este dispusă să predea ștafeta”
0
Filipe Coelho a venit în fața jurnaliștilor după eșecul usturător cu Farul: „Mă cunoașteți deja”
0
Avertisment dur pentru Daniel Paraschiv: „Să nu ajungă ca Tavi Popescu!”
0
Dani Coman iese în față după tirada lui Bogdan Andone: „Arbitrii să nu uite un lucru!” » A mers în vestiar și dezvăluie: „Și-au pierdut încrederea”
0
Știri din fotbal internațional
Ianis Hagi, „dublă” în Cupa Turciei! Alanyaspor a urcat pe primul loc
1
Jude Bellingham i-a șocat pe fani cu ultima fotografie publicată: „Viața merge mai departe”
0
Ruben Albes, spaniolul adus în România de Anamaria Prodan, a semnat cu noua echipă
0
Un antrenor român, protagonistul unui moment istoric » A treia oară când clubul realizează această performanță
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
de cate ori crezi ca infloriti??? voi jucati 2 ani apoi dispareti ca magarul in ceata dupa care infloriti :))))
Timisoara va inflori dupa ce Iancu isi ia talpasita. Este ceva normal ca nici o autoritate locala sau investitor din Timis sa nu doreasca sa bage bani in club atata timp cat tocatorul de bani Iancu inca are miros in loja si in vestiarul Politehnicii. Dupa ce pleaca Iancu jumate din jucatorii Romaniei isi vor dori sa faca parte din noul proiesct Poli Timisoara. Singura piedica a mai ramas timpul ptr. ca MARMOTA se misca greu.
Tu nu stii ce vorbesti... Majoritatea acestor baieti s-au format la Timisoara.
basculanta de cacat incepe sa faca "inginerii financiare" mai aproape de giulesti!
Eu cred ca era mai usor sa mute Chiajna la Timisoara. Acolo sigur aveau si suporteri.
Cum puteti fi asa de inapti?
ceea ce este la timisoara incepe sa se vada si la u cluj, cu toate ca sustin cfr inca odata se demonstreaza ca viniturile nu inteleg orasele care i-au primit, , haide cfr, emblema ardealului
si uite asa 2 nenorociti ca Preamititelu si Tiganiancu au distrus fotbalistic 2 orase importante din tara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.