Alte știri din fotbal
De față cu fanii, fostul dinamovist a dat vina pe antrenor: „N-am voie să joc, întrebați-l p-ăla!” » Replica a venit imediat
0
GSP a aflat adevăratul motiv al supărării lui Mihalcea, după eșecul cu FCSB: „Nu le-a dezvăluit nici în vestiar”
0
Sepsi - Bihor, al doilea meci al zilei » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
6
Edi Iordănescu a dezvăluit ce l-ar face să revină la națională: „Categoric, am demonstrat”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, fără un titular important la finala Cupei Ligii Angliei contra lui Arsenal
0
Singurul selecționer care a dus Bosnia la Mondial, aroganță totală înainte de baraj: „Nu pot să numesc 5 jucători ai Italiei!”
0
Moment special pregătit de fanii lui Nice pentru legenda clubului
0
Mourinho nu se lasă: „Eliminarea cu Porto a fost o comedie, suspendarea o tragicomedie. Motivul, o minciună”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
11
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Scriitorii români, întrebați despre folosirea AI în literatură. „E ca și ...
Libertatea
Stati linistiti...Becali o sa cumpere în special jucători români. Clubul are la dispoziție 15 milioane de euro pe lângă banii din drepturile de televizare. Mai avem de încasat 1.5 milioane pe Pintilie și două milioane pe Sanmartean și Sukala. Dacă pleacă și Tănase mai vin minim 2-3milioane de euro. Așa că, cârcotașii, nu au decât sa-și mănânce ficatii....
VRAJEALA SITURILOR,DIN DECLARATIE REIESE CA OMUL A SPUS CA E ONORAT,ASTA INSEAMNA CA E INTERSAT,EU ZIC CA EL AR VREA SA VINA,DAR GIGI CA E FRAIER A VORBIT DE JUCATORII PE CARE II DORESTE,SI ACUM O SA SARA IMPRESARII CU SUME MARI,CA ASA E LA NOI,CAND TE VREA STEAUA,TREBUIE SUMA DE 10 ORI PE UN JUCATORI
sa stati ba acolo ca daca veniti la steaua imediat uitati fotbalul.toti astia cu melatonina ridicata se viseaza prin franta italia dar ghinon aici se ngroapa
Chipciu are jumatate din suma aia acum si o sa revina la 8-10 mii , altfel pleaca ! Si altii la fel....
Ia uite cum l-a refuzat pe Becali De Amorim: ,,Deşi sînt onorat de oferta Stelei, vreau să rămîn la Astra atît cît se doreşte păstrarea mea. Mă încîntă dorinţa lor, dar momentan nu ştiu nimic"
te referi la astra probabil :)
*** de fcsb mereu transfera un snop de fotbalisti inainte de meciurile contracanbdidatei :)) o echipa murdara
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cum sa joci la o echipa de puscariasi? cum sa joci la o echipa fara identitate? la o echipa fantoma!
Budescu si De Amorim nu vor ajunge la steaua pt ca gigi n-are de gand sa-i transfere, sunt vorbe care sa-i stimuleze pt meciul cu ASA.Alcenat si Texeira vin pt ca asa a fost intelegerea inainte de meciul, steua - Petrolul,asa cum am mai spus dupa acesl meci.Dupa mine, doar Veselovsky si Tade par tinte pentru gigi!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.