Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
Hai sa vedem ce se intampla astazi si dupa aceea mai vorbim, OK?
Exact cine il baga in seama si pe meme...
ce dovezi vrei ma nebunule pentru un blat? act de mana la notar, certificat de vanzare-cumparare meciuri, certificat de reciprocitate...??? ati innebunit pamantu voi cu dovezileastea de blat! iti pun si eu o intrebare? a fost blat la celebrul ceahlaul-dinamo?
Cine il baga si pe acest Bobar in seama?
Cand face acuzatii d-astea sa aduca si dovezi. Daca nu sa se duca-n mortii maa-sii !
care era singura modalitate ca potaia asta jigarita sa apara in presa? vorbind de Steaua bineinteles.
Succes celor 150 de cupluri 6inamoviste care participă la concursul de dragobete organizat de AngheLAKE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.