Alte știri din fotbal
Două goluri și un penalty ratat în Csikszereda - FC Argeș » Lupta la play-off devine teribilă: clasamentul ACUM
2
FCSB - Dinamo, derby de România » Echipele de start + Informații și imagini de la stadion
17
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță chiar în aceste momente programul complet de la Campionatul Mondial 2026
0
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
Cum vede soția lui Lautaro Martinez relația căpitanului interist cu Chivu: „De aceea îmi spune Cristian în privat”
0
Inter - Como, în etapa 14 din Serie A » Deschidere de scor pe Meazza!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Woooow, am ratat un jucator pe care nu-l voiam, tare asta! Unde a zis Reghecampf ca-l vrea, video pls. Eu am vazut ca a zis 0ieru' acum cateva zile ca nu vrea niciun Nistor, ci pe Radut inapoi. Deci, cum a furat Cfr ceva ce Steaua nu voia? Logica a la GSP. . Apropo, ati felicitat campioana:)?
si ca dovada iti mai dau un argument.ieri am revazut semifinala cu anderlecht din 1986.peluza unde sta acum galeria stelei in ghencea era plina de soldati.plus ca erau imprastiati si in alte parti ale stadionului.intr-o semifinala de cupa campionilor nu a umplut un stadion de 25000 de locuri.pe cand la craiova-benfica au fost 32000.fara soldati.asta asa sa faci si tu o comparatie.deci cum e cu suporterii de rezultat?fratele meu era soldat in bucuresti si a fost dus la meciul ala desi tinea cu u cluj de cand se stia.deci las-o jos ca macane
Pune ba poza iar la avatar si intreaba toti romanii de aici sa vezi ce spun : esti ciortan sibian ruda cu Cioaba sau roman ? Sa vezi ce voteaza lumea tuciuriule .
prietene, daca ai citi toate post-urile mele ai vedea ca am zis si de steaua ca are multi suporteri de rezultat. dar vorbim de alt ordin de marime, dupa cum am precizat. sigur ca ocazional se adunau suporteri sin in b la derby-uri locale. dar cati veneau la un meci sa zicem cu certejul mare? si...cati din aia 2500 spectatori erau turdeni si cati clujeni? :)
Ba poti sa dai matanii cit vrei tu in limba maghiara ca in Transilvania majoritatea au tinut , tin si vor tine cu steaua BUCURESTI , apoi cu Dinamo . Chiar si rapidul are citiva fani pe acolo . Eu ? Cine ? Eu ? Pai eu nu mint .
=))) QPR , in limba engleza tot greu de retinut este ?? Mai las-o ca macane , eu personal am cunostinte foarte multe prin diferite zone ale Europei si care imi povestesc ca se scrie despre CFR in publicatiile sportive de acolo si lumea cunoaste echipa
Cum adica, tu nu stii ca gainile se spala?! Pai Iulia Albu o duce in fiecare zi pe a ei la beauty saloon! N-am fumat nimic, vrei si tu? :))
Intr-adevar, te pricepi la nimeni, fiindca tu insuti esti unul, biet mahalagiu. :)
Ma eu sunt un om onest, eu nu mint.:)) Tin cu CFR de cand au reaparut in Liga 1. De ce tin cu CFR? Nu stiu si nici nu vreau sa stiu, e mai frumos asa, eu nu caut raspunsuri. Inainte de CFR nu tineam cu nimeni din Liga 1, nu ma uitam . Ma uitam doar la meciurile cu Nationala. Cu Real tineam.
Idiotel, am 32 de ani, asa ca perioada Craiova Maxima nu am prins-o decat din reluari. Stiu ca nu minti, ai doar halucinatii puternice. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.