Alte știri din fotbal
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Știri din fotbal internațional
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
bai de ce dezinformezi.iar minti.era vorba de 1984 cand ai spus ca daca intrau 3000 de oameni se prabusea vechiul stadion cfr.eu ti-am spus ca pe vremea lui ceausescu nu se prabusea nici un stadion.si priveste cum se prabusea la finala intertoto...://www.youtube.com/watch?v=YR1TC0M0k9M...a ca nu era de liga campionilor ....asta e altceva
nu trebuie sa imi spui mie asta.dar cand faci afirmatii trebuie sa fie corecte si documentate.eu nu sunt,nu am fost si nu voi fi vreodata cfr-ist.eu tin din copilarie cu univ.craiova.desi sunt nascut in judetul cluj.dar sa vii sa faci afirmatii mincinoase si sa spui ca altii au suporteri de rezultat asta e prea de tot.steaua este echipa cu cei mai multi suporteri de rezultat.daca ii iau repede acum pe asa zisii suporteri stelisti nici nu stiu cine l-a inlocuit pe piturca in meciul de la SEVILLA decat dupa o cautare pe google
"...Arpi si Muri.." !!! Parca ar fi doi indivizi ce noaptea se transforma in transsexuali travestiti si fac spectacole de cabaret si apoi la cerere, nebunii in budoar !
exact la stadionul din gruia ma refer cand spun ca statea sa cada inainte de a fi renovat si redenumit "dr. Constantin Radulescu"...adica, exact cand au intrat in prima liga si au jucat in inter-toto. Apoi a inceput renovarea si constructia celei de-a doua tribune
Ion Moina este actualul Cluj Arena. E drept, prima echipa care a jucat pe acel stadion, acum vreo suta de ani, a fost CFR Cluj. Si a jucat pe fostul "Ion Moina pana prin 1973, cand CFR si-a facut stadion propriu, in Gruia. Pe care Paszkany la adus la nivel de Liga Campionilor. Pe actualul Cluj Arena - fost Ion Moina, fost... nu stiu cum se numea la construire, ca avea nume unguresc - joaca cu chirie fosta echipa fanion a Clujului, actualmente o biata stelutza tradatoare.
stadionul de care vorbesti tu din auzite era vechiul ion moina oaie mincinoasa sau proasta!
Sau sa faca ce a facut si Maxim...daca intradevar il vor cei de la Malaga de ce sa aleaga CFR?
dupa cum i-am spus si mai devreme altui fan cheferist: bine, sunteti cei mai, si cei mai si cei mai. nici o alta echipa din lume nu este atat de grozava, eu va recunosc superioritatea in toate privintele. e bine acum?
atunci era mandria de a tine cu echipa care iti reprezenta meseria.acum aceasta mandrie nu mai exista.asa ca du-te singur ca scoti numai niste ineptii.cred ca esti un copilandru care vad eu ca habar nu are de istoria fotbalului romanesc.ce sa mai vorbim de rest
prietene ori faci pe prostul ori chiar esti.ce lagatura are ca stadionul cfr se prabusea?problemele financiare la cluj au inceput in 1996 si au durat pana in 2001 cand a venit ungurul.a fost o echipa care pana prin 73 a fost in divizia A.crezi ca in 1984 nu avea 3000 de suporteri?si inca ceva stadionul din cluj al cfr-lui avea 10000 de locuri.si nu se prabusea.daca retii frumosul parcurs pana in finala intertoto s-a jucat pe acel stadion.si este echipa care s-a inscris in primul campionat al Romaniei reunificate in 1921.tin sa te anunt ca pe vremea lui ceausescu nici un stadion nu se prabusea.si toti cfr-isti din zona ardealului tineau cu cfr.asa cum tineau militarii cu steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.