Alte știri din fotbal
Raul Rusescu spune asta în premieră despre FCSB: „Nu pot să fiu atât de orb!”
0
Rapid a egalat la Arad dintr-un penalty contestat de UTA » Verdictul specialistului
0
UTA - Rapid, în etapa #23 din Superliga » Bolgado înscrie pentru giuleșteni
12
Robert Ilyeș a reacționat după gafa lui Pap din Oțelul - Csikszereda: „Uneori nu greșește unul, greșește celălalt”
0
Știri din fotbal internațional
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Trei goluri în duelul dintre Marius Șumudică și starurile lui Al-Ittihad » Benzema și Kante, printre vedetele gazdelor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Fagarasanul Ganea procedeaza corect cand le cere jucatorilor seriozitate....Imi amintesc cum Dinu in primele jocuri la U parca "manca pamantul"asa se lupta si a inscris goluri frumoase din actiune.Acum se vede ca sta rau cu pregatirea fizica.La talentul lui e pacat sa se piarda ca U are inca nevoie de el.Sper ca Ionel Ganea sa aiba "tact si diplomatie" si sa-si motiveze jucatorii.Urmeaza doua jocuri extrem de grele pt. U si sunt si multe eliminari...DAR TOTUSI -HAIDE U!
Clar, daca astia 3 imi apar la antrenamente invinetiti la moaca, clar ca Ionel Ganea a jucat si el la "pacanelele lor din cap". O fi dat rosie-neagra, dar a venit lamaie-lamaie:D
Mica/Mare :))
Vezi ca-ti lipsesc niste i-uri prin comentariu :)). Oricum, daca e adevarat, vin si eu si intreb, de ce au mai cerut insolventa?? Si din ce bani s-au platit salariile?
Oaie proasta de ce comentezi daca nu sti?Sunt cu banii la zi si au toate conditiile asigurate.Sambata la amiaza au avut programat antrenament si deaia a facut Ganea scandal cu cei trei.Dar tu nu ai de unde sa sti,tu sti doar ce iti spune Mimi pe blog si ce behaie patronul tau la tv.
Sincer sunt placut surprins de antrenorul Ionel GaneaEchipa U Cluja inceput sa joace incurajator.
Sincer eu cred ca Ganea isi permite sa faca pe durul cu oricine,omu e plecat putin de acasa sa ne reamintim unele episoade din cariera lui.=))
asta e si ideea...daca vrei sa fie mai bine,sa joci la capacitate maxima,nu pierzi vremea noaptea...ar face bine sa i excluda,macar o perioada,sa le dea o lectie
E cam nesimtire sa vii cu pretentii din astea, cand baietii astia joaca pe gratis!!! Erau in afara programului, tocmai castigasera un meci, care e problema??? Isi permite sa faca pe durul cu astia, ca nu sunt titulari.
uite care talent ganea pentru antrenorat. e hotarat in decizii are o filozofie proprie despre fotbal. ma uimeste calmul lui, antrenorul ionel ganea este un tip foarte calm pe banca in timpul meciurilor cronicasportiva.com
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.