Alte știri din fotbal
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
0
Mircea Lucescu a vorbit cu Jerry Gane și le-a transmis un mesaj „tricolorilor”: „M-a sunat de la spital”
0
Titularul naționalei este incert pentru amicalul cu Slovacia: „Are o problemă musculară”
0
Nicolae Stanciu, înainte de Slovacia - România: „A fost un șoc ce s-a întâmplat ieri” » Anunț important: „A fost ultima șansă pentru mine”
0
Știri din fotbal internațional
Isterie la Zenica: bosniacii vor avea un fan celebru! » „Vrea să fie martorul unui eveniment istoric în Balcani”
0
Top 5 fotbaliști cu prezențe la Cupa Mondială » Unde se situează Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Daca vrei stiinta du-te la scoala!
catelusi cu print fara print stiinta ca da scor.
Maimutoiu asta de Cristea trebuie tinut cel putin un an la Dinamo 2.E si vina lui borcea ca ii accepta figurile. Dc. vrea sa plece sa-l dea in Coreea de N. sau Vietnam.
si eu!
e greu de crezut ca nimeni din clubul asta nu e in stare sa gaseasca un mijloc de comunicare cu Printul! Adrian e inca un pusti, dpdv emotional, iar "sefii" sint -sau ar trebui sa fie- barbati in adevaratul sens al cuvintului. La capitolul psihologie, conducerea dinamovista e submediocra si in sportul modern factorul psihologic e din ce in ce mai important! Intre 2 echipe de valoare egala cistiga cea pregatita mai bine psihologic! Se pare ca fotbalul modern e prea complicat pt. B&B
Pai cum facem ??! ca tre' sa'i fac botezu lu fie'me!!
daca diabate valoreaza un milion de euro eu ma fac popa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.