Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
0
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
0
18 meciuri în desfășurare: toate echipele calificate din grupa Europa League, clasament în timp real
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Pauză pe Arena Națională
12
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
bai.. tartanee...nici macar nu are drept de joc baiatul asta...vezi-ti in continuare de filmele tale....pff!!!
aratale tu printule, la oi peste 2 saptamani..........
un taran obosit cu figuri de bucuresti...ce sa'i ceri?
ba da si Dodel al nostru nici chiar asa de pro.st nu a fost.
doar in romania se poate intampla asa ceva in europa nu poti publica o asfel de poza fara acordul persoanei respective da in romania nu sa auzit de privacy
FRATE DACA TE NASTI PROST ASA RAMAII PANA DAI COLTUL ,IAR MOLDOVEANUL CA DOVADA ESTE DETINATORUL IN CUTIA CRANIANA A CAMPIEI BARAGANULUI.MARE PACAT ESTI DE RASUL curcilor frintule .
hai ma toate lucrurile din lumea asta sunt facute cu photoshop mai lasa-ti vrajelile:). Cristea e un ratat un mucofan care e de ani o asa zisa speranta . Mai bine nu mai scrieti despre acest specimen si despre sportul rege sincer . Toti ziaristii din sport sunt specialistii lui peste in fotbal
cu "pitziponci" din astia vrea sa ia campionatul Dinamo ? :))))
ce noroc are copilul ca este crescut de masa!poate asa mai are o sansa sa devina om!
Asta e ca melodie aia de la mafia "cele mai multe t/arfe nu-s femei". Cristea ai ajuns un clovn, o paparuda, te vorbesc gurile pe le colt mai mult decat pe cwrva cartierului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.