Alte știri din fotbal
Când se joacă barajele de menținere/promovare în Superliga: date și ore de start
0
Familia Klein: „Dacă există un nume vrednic să îl înlocuiască pe Michael Klein la Hunedoara, acela este Mircea Lucescu”
0
Campionii de la Craiova, la fel ca marile vedete internaționale după câștigarea titlului
0
Corvinul Hunedoara va juca în Superligă la 200 de kilometri de casă!
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, ședință de urgență cu jucătorii în toiul nopții » Ce l-a înfuriat pe tehnicianul spaniol
0
Ce a făcut Lautaro Martinez când a aflat că Inter l-a pus antrenor pe Cristi Chivu
0
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Haine noi pentru elevii lui Cristi Chivu » Echipamentul pentru sezonul 2026/2027, inspirat dintr-un model istoric
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
Ba baiatule ce nu suport eu ungurienii astia,sper sa scapam candva tara de ei.
Nu poate fi mai rau decat cu Mititelu asa ca nu disperati. :D
cocotatilor! pt anul asta s-au semnat actele, a fost o declaratie a unuia din combinat, care a spus ca pt performanta e nevoie de un buget mai mare si ca ar fi bune sa fie mai multi langa echipa! nici vorba ca nu vor mai fi bani!... cel putin anul asta!
@ferko_cfr_k Tu sa taci ungure! kvsc cfr 1911 e o rusine pt romania:|, sa joace-n ungaria cu numele ala.. hai sictir
ba nu mai mintiti lumea , OTELUL nu moare , FORZA OTELUL !!!
@ferko_cfr_k esti dus cu pluta rau frate. Primaria nu da NUCI MACAR UN LEU la echipa si ba mai mult , Otelul plateste anual 1 mil de Euro taxe si impozite la stat.
fix,clar si evident.Dar unde frantz jucati voi,pe ce stadion?ok din 200-300 spectatori citi vor merge la meciuri,asta e bucurati-va dar grupele CL sint departe ;))
O sa fie extrem de greu sa mai gasim un sponsor care sa se alature lui Arcelor Mital! Se stie foarte bine ca toti asa zisii finantatori (nici pe departe sponsori) sunt un fel de camatari care baga 1 leu si scot 10 fara nicio idee de fotbal , performante si proiecte pe termen lung. Doamne fereste de niste bacalioti sau mititei la noi la echipa. Un Paszkany ar fi chiar bun , mai ales ca in sfarsit si-a dat si el seama ca mai multi bani faci crescand jucatori proprii decat cumparand la licitatie.
bravo galatenilor,din bani vostri plateste primaria salarile jucatorilor,a conduceri si primele de joc.bucurati-va sinteti pe locul 1
Sunt sigur insa ca aceasta echipa va atrage noi sponsori , mai multi oameni de afacere din Galati aratandu-se dispusi sa investeasca in cazul in care se reuseste castigarea campionatului . Forza Otelul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.