Alte știri din fotbal
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Zeljko Kopic a numit 3 fotbaliști de la FCSB de care se teme: „Nu este un secret”
1
Dan Șucu, Mihai Rotaru, Mihai Stoica și Iuliu Mureșan au semnat o petiție și i-au trimis-o lui Nicușor Dan: „Nu are ce căuta în vestiar!”
9
Știri din fotbal internațional
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Beeeee. Beheheheeee. *** din poza a scris comentariul, sau tu l-ai scris? Daca tu l-ai scris, data viitoare, lasa *** sa-l scrie, cu siguranta o face mai bine decat tine. Un sfat sincer! Roaga o invatatoare de la clasa pregatitoare sa te primeasca si pe tine la ore, iti vei da seama singur la finalul anului cata dreptate am avut.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vad ca-ti dai singur calificative. Cu niste medicamente n-ai inercat ?
1) - "...cu privire la persoanele care se pot ridica de pe banca tehnică în timpul jocurilor oficiale." - Pai de ce nu sta si becali acolo sau de ce sa nu putem merge vreo 20 de insi sa stam pe bancile alea, fara a ne ridica, asta asa ca sa respectam regulamentul. 2) - De ce FRF nu da verdictul, asa cum ne-a obisnuit pana acum cand e vorba despre 5teaua, pe la sfarsitul campionatului cand titlul e deja arvunit?
Nu inteleg care e dilema. Joi ar trebuii doar sa dea decizia conform regulamentului si atata tot. Regulamentul spune ca radoi trebuie exclus. Ce atata tam-tam?
ce *** la comisii !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
il lucreaza Detinutul sa il dea afara de la clona!
Ciudat...si insolventele de ce nu retrogradeaza conform acelorasi legi UEFA?
Ai da slabut esti azi. Nu ai *** nimic sau ce ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Credeam ca joaca ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sustinem pe Mirel si echipa lui nea Gigi care e om bun si am avut rezultate cu dansul. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.