Alte știri din fotbal
Dat afară de Rapid, a semnat cu Farul și s-a prezentat la primele antrenamente conduse de Sabău
0
„A venit cu pretenții exagerate!” » Urmează o nouă plecare din Giulești! Postul care îi dă bătăi de cap lui Daniel Pancu
2
Alex Chipciu a ales: „El e cel mai bun fotbalist cu care am jucat!”
0
Darius Olaru, felicitat pentru alegerea făcută: „Era mai simplu să meargă după bani”
0
Știri din fotbal internațional
Argentina - Algeria » După două goluri anulate vine un EUROGOL de pus în ramă
0
Haaland n-are trac! Debut formidabil la Campionatul Mondial: două goluri și assist în Irak - Norvegia
0
Ratează primul meci de la Mondial, după ce apelul a fost respins
0
Austria - Iordania, în grupa J la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Îl deturnează FCSB? » Denis Drăguș, surprins în vacanță cu „agenții” lui Gigi Becali
4
De data asta chiar nu a fost AI! Cum a fost fotografiată iubita lui Neymar în tribunele Mondialului
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
2
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Băsescu explică scenariul pentru Guvernul Veștea și pasul inevitabil pentru ...
Libertatea
Când vântul a schimbat cursul istoriei: momentele în care vremea a decis ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Oligarhii lui Putin duc o viață de lux în ciuda războiului și a ...
Libertatea
Nu e vorba ca ajung fosti stelisti la frf ,acesti oameni stelisti sau dinamovisti nu au cum sa ajunga la frf condusi de hagi si popescu,vanzatori de meciuri ,oameni care au falimentat societati,cu dosare penale si asa mai departe ,nu dinamo niciun club din tara nu mai are rost sa existe cu popescu sef la frf ,liga 1 va avea doar steaua,chindia,viitorul si echipe din craiova! si de ce sunt asa chitit pe mafiotii astia? uita-te pe gigisport intelegi tu ce zic la stirea cu serban se duce joi la csu craiova ,cum au hagi si popescu proprietatea lui serban cand din 2007 nicio persoana fizica nu mai are voie sa detina procente din jucatori???????????
vai de noi....am auzit niste aberatii din gura lui Popescu azi de domeniul povestilor de Petre Ispirescu...nu ne mai facem bine veci
Pai cine e Gsp'ul de e nevoie sa raspunda oamenii in fata lor? de purificat ii putem purifica si altfel. ii ducem la preot sa scoata dracii din ei.:))
Ma surprinde alaturarea acestei echipe a lui Cristi Bivolaru,un tip chiar foarte inteligent si excelent pregatit...Sa fie oare Cristi cardinalul Richelieu din spatele acestor profani?
ca ceilalti sunt destepti rau :)))) cand vine vorba de fotbalisti se stie ca multi din ei au fost, sunt si vor fi paraleli cu scoala. iti dai seama ce echipa redutabila la federatie :))))
In Italia de cine este condusa federatia, de un fost mare jucator??? Nu, este condusa de cineva din afara care sa nu aiba legaturi cu cluburile si selectiile, un om integru, noi de ce nu putem sa facem acest lucru???
dintre popescu si andone,ando e clar raul mai mic ,presedinte merita sa fie burleanu dar nu are sanse in fata sistemului corupt ,asa ca mai bine prefer raul cel mic in fata copiilor de suflet ai albanezilor!
El nu linge.... szuje ! :)
De ce gica popescu presedinte la frf e cea mai mare greseala din istoria fotbalului romanesc: 1)a distrus orice afacere dupa ce s-a lasat ca jucator,inclusiv scoala gica popescu 2)a fi presedinte inseamna sa fi bun manager nu conteaza daca ai fost fotbalist sau nu,il sustii pe popescu ca el si echipa lui au fost jucatori mari=esti habarnist 3)are dosar penal si a recunoscut ca a inselat statul roman in momentul in care a DAT FISCULUI 400 000 EURO DIN TRANSFERUL BRATU LA GALATA FARA A-I CERE NIMENI ASTA! 4)toti fostii jucatori din echipa au fost impresariati si sunt sub sfera de influenta a unor impresari care au devalizat cluburile si si-au facut palate pe seama fotbalistilor!
las-o mai moale cu andone frate...sau ai impresia ca el nu are relatii cu fratii? in 23 de ani fratii s-au infipt extrem de adanc...au relatii practic cu oricine conteaza...pe andone cine l-a transferat in '90? aud? cum, cine? pai cine facea transferuri in '90?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.