Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
nea Mitică, toţi te iubesc pe aici. în gură!
SA DEA DUMNEZEU SA NU SE INTAMPLE ... CA SA PLECI ... NE-AI DISTRUS ... OLTENII NU TE IARTA ... STIINTA NU MOARE !
Partea buna: isi pregateste retragerea Partea rea : o sa vanda drepturile tv in asa fel incat tot firme controlate de el sa detina puterea si sa faca bani din asta in continuare
nea mitica, nu pleca, avem nevoie de tine pentru titlul 25....sper ca la finalul;turului sa avem vreo 7 meciuri restante si sa fim pe locul 1...in retur mai vedem.
ca un oracol ce esti......care este partea dumitale????
firma olandeza e a lui FIUSAU sau a lui raluca sandu ??????????? MAFIOTI NENOROCITI ....!!! NU VA MAI STITI OPRI .....!!!!!!
PLEACA ORACOLE ! SAU TE SUSPENDA BAIETII...
A cui o fi firma asta olandeza? Miroase urat de tot bai Corleone.
Cu picioarele inainte?
ce parte are jardeaua asta la toata afacerea ? de ce neaparat firme din strainatate ? o sa ne ingroape intr-un contract pe un deceniu, si dupa ce isi ia partea se retrage miraculos cu colonul mai mult ca plin, un om plin de rahat ca dragomir nu se mai naste!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.