Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, nemulțumit: „Prea mulți jucători, e problema conducerii”
0
„Nu bugetul a fost problema!” » Ce s-a întâmplat, de fapt, la Universitatea Craiova în actualul sezon european
0
Cum se simte fotbalistul ajuns la spital după controversa week-end-ului în Superligă » Rezultatul RMN-ului
0
Dă verdictul înainte de Suedia-România: „Ei sunt favoriți!” » Cine e principalul pericol pentru naționala lui Hagi
0
Știri din fotbal internațional
Rebelul Ștefan Bană a semnat cu noua echipă » Destinație total neașteptată
0
Chelsea - Brighton, în etapa #2 din Premier League. 5 goluri și spectacol total
1
Un nou transfer important pe scena europeană » Galatasaray l-a prezentat oficial pe Rafael Leao
0
De nicăieri! Barcelona s-a înțeles cu Arsenal pentru transferul atacantului: „Here we go”
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Genul „cozy crime” atrage tot mai mulți cititori la nivel global. Doi ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Ingerasii din saloanele HotAngels.ro te astepta! Galerie foto reala pe site, 30 domnisoare sexy astepta sa incinga atmosfera pentru tine! Discretie, intimitate, zona centrala, erotism si senzualitate. Daca doresti, fetele te pot vizita acasa sau in camera de hotel, non-stop. Asigura-ti o noapte fierbinte, alege HotAgels.ro
Corect ! Si Ponta promitea mariri de salarii si pensii fara a oferi un fundament. Iohanis macar a fost diplomat si a zis ceva de genul "Vom incerca in primul rand sa punem la punct un buget care sa permita acest lucru si abia apoi vom mari pensii, salarii etc", ceea ce, sincer sa fiu, mi se pare ceva mult mai plauzibil. Pe Iohanis l-am votat in primul tur pentru simplul motiv ca nu era Ponta. In turul doi l-am votat pentru ca a fost un domn si a dat dovada de civilizatie in campania sa comparativ cu Ponta si stii ce? Cand Iohanis a vorbit despre binele tarii, fata lui a transmis ca nu sunt vorbe in vant. Ponta in schimb.... minte si cand ii da la b*** Dacianei... :))
Prima schimbare este sa indepartam frunza si sa-l punem pe Valah in locul ei, pe post de mascota nationala. :)
mostra de retorica pesedista! cam asta e ideea ... daca n-a iesit al nostru, imi iau jucariile si plec! nu va mai fac stadion, ca daca n-a iesit dottore, n-o sa mai am bani de stadion ... ahaaaaa, pai ce-are madam primar, ma scuzi! s.ula cu prefectura? Arena Nationala s-a facut preponderent cu banii bucurestenilor sub vreo 3 regimuri si primari diferiti ... care-i problema? esti frustrata, cumva? pai n-ar trebui sa-i urechezi pe alegatori, ci chiar pe urecheatul tau de candidat, Mickey Mouse pe numele sau care si-a bagat organul in juma din tara asta, iar la restul le-a promis pomeni din banii tuturor ca sa-l voteze ... Pentru ca, Olguta ... deh ...
Du-te ba sa-ti iei postul de ministru al turismului in primire, nu mai sta pe GSP..... ahahahaha, moare valahul cand te-o vedea ! :)))
am zi seu ca l pune sigur pe basescu? doar spuneam ca cei care l au votat nu ar dori sa vada asta, cum nu mi doresc nici eu, care nu sustin niciuna dintre parti pentru simplul fapt ca n am pe cine. unii mai hoti ca altii. imi e greata ca dupa 25 de ani de dezamagiri inca mai sunt oameni care cred in mos craciun si care chiar au impresia ca politicienii vor face ceva pentru cei care i au votat sau pentru tara in care traiesc. toata clasa politica din romania e plina de je/ gu/ ri/, de hoti, de ordinari care isi urmaresc numai interesele porsonale. asa o sa fie si peste 10 generatii, atata timp cat or sa fie promisiuni electorale vor exista si prosti care sa creada in ele.
Corect !
Asta am zis si eu,nu ma intereseaza ce si cum,nu l-am votat strict din cauza PDL ului si atat.... Si ai dreptate,suntem din aceeasi generatie,sub 5 ani diferenta....:D Deh sa fie cum o fi,numai sa iasa bine!!!!!!!!
As adauga ca din vest vin banii pe care politicienii nostri ii vara in propriile buzunare in loc sa-i investeasca in domeniile pentru care au fost trimisi.
Am incredere in flerul tau, eu sunt mai sceptic din fire, dar te sustin in aspiratii:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.