Alte știri din fotbal
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
2
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
10
E gata! Kennedy Boateng și-a găsit echipă, după despărțirea de Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Fabrizio Romano a anunțat: PSG transferă titularul de la Mondial » Revine după 10 ani
0
Chiar în ziua primei semifinale de la CM 2026, cea mai importantă publicație din Argentina a scris despre meciul României de la Mondial
0
Horațiu Moldovan a fost prezentat la noua echipă: „Bine ai venit în Orașul Sfânt!”
0
Balogun rupe tăcerea, după scandalul de la Mondial și intervenția lui Donald Trump: „Am realizat asta, era prea mult zgomot”
1
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Am 30 de ani. Nu cred ca sunt cu mult mai tanar ca tine. Nu m-am suparat si nu ma supar pe tine, nu esti ca alpin sau vaalah...doar ca ti-am spus: nu ma intereseaza povestile despre prieteni care au prieteni care au afaceri cu prietenii care fac afaceri cu primaria Sibiului etc. Si pana la urma, vorba cuiva de mai devreme....poate sa faca afaceri cat o vrea, sa aiba 1000 de case...dar sa faca ceva pentru tara, pentru romani. Astia care au fost pana acum...si-au facut doar case...si au mai luat si de la romani...cat s-a putut.
SA II ADUCA PE BOC SI FUNERIU DE AIA AVEM NEVOIE SI SA RAMANA IOANA PETRESCU LA FINANTE PENTRU CA E FRUMOASA :P
MARGA SI FRUNZAVERDE AFARA DIN PNL NU TE VINDE IOHANIS
Vezi ca te cauta unchiu-tau sa-ti dea postul !
vedem in curand,nu?
Cine a zis ca Iohannis va schimba totul peste noapte ce au daramat altii in 25 de ani ? Eu nu, dar de undeva trebuie inceputut, acum viitorul trebuie reconstruit de la o, iar ca sa poti ai nevoie de un manager bun, din cate se stie el a fost la Sibiu, sa-l vedem acum la scara larga.
Bravo, buna analiza!
:))))))))))
in primul rand vestul a adus la noi in tara libertatea de exprimare...faptul ca avem datorii sa stii ca nu avem la vest avem la FMI unde toate tarile au datorii si aia ar trebui sa dispara...in rest este bine ca ne indepartam de Moscova si ne apropiem de lumea civilizata...daca se continua pe drumul asta probabil in 2-3 generatii o sa fim in randul lumii!!
Eu sper sa-l bage pe Marga la inaintare........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.