Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Un general din Africa amenință că armata sa va ataca Iranul: „Ocupăm ...
Libertatea
Corect. Astia 2 vor doar sa castige bani de pe urma unor baieti netalentati dar umflati cu ajutorul presei ca apoi unu sa arunce mistouri de santier pe facebook iar celalalt sa se foloseasca de divinitate in fata naivilor sa mai creasca la imagine si la cat de inceti au devenit multi romani....omului ii creste capitalul de imagine vazand cu ochii.
asta e un transfer foarte bun. daca ii baga mintile in cap pot avea un super fotbalist! trebuie tinut in cantonament 365 zile/an. talent are cu carul, fizic foarte bun, tehnica, viteza si o varsta propice performantei. eu cred ca va fi surpriza placuta a sezonului viitor!
E o mare prostie. Eu in locul lui reghe as fi facut presiuni sa-i aduc si pe bokila si pe hamza. Hamza poate juca si mijlocas ofensiv...si sunt jucatori inteligenti ambii. In plus ii poti vinde pe bani buni...ca ambii stiu franceza. Pe dodel daca-l trimiti in strainatate...se pierde ...ca nu invata saracul o limba straina. Asta e un aspect foarte important pentru echipele de acolo...cat de repede te adaptezi. Pacat insa ca in conducere sunt memelushul gay si gigi neuron ... care nu vor altceva decat bani. Nu-i intereseaza performanta. Bani pentru transferurile astea ar fi...insa se duc in buzunarul oierului...ca sa-si cumpere "Maibace"
Pai exact genul acela de atacant nu o sa vezi la Steaua, deoarece astia costa, nu sunt gratis si mai cer si salarii bunicele. Lasa, ca pentru sclavi ca vaalah sunt buni astia care dau 2-3 goluri pe campionat si vomita prin taxiuri.
Sa dea si Alibec 10 goluri intr-un sezon apoi sa-l deranjeze comparatiile cu Rocha. Traim intr-o tara de oameni nebuni. Rocha a jucat un sfert din meciuri si a dat mai multe goluri decat multi atacanti titulari la Steaua in anii trecuti. Oricum, in campionatul nostru este mai bun decat trei sferturi dintre atacanti.
pai nu mananca rahat toata ziua?
Asa, si? Eu sunt stelist de la big bang, de cand a aparut spatiul si timpul, de fapt toti suntem praf de stele, la propriu, doar ca unii sunt mai praf ca altii, la figurat, un exemplu bun fiind tu.
fuguta pe pagina ta ca tu nu intri pe paginile altor echipe si nu minti ...rar!si nu mai cauta anturaj cu japca tristule!
Una e sa te afirmi la petrolul la ce lot au si alta e sa te afirmi la viitorul care se lupta sa se salveze de la retrogradare . La steaua va juca altfel mai ales la ce benzi au .
Pai asta ziceam de fapt . Si eu cred ca Hamza sau Bokila ar fi mai buni dar aia au interzis .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.