Alte știri din fotbal
Start la bucurie pentru olteni: „Rămâneți cu noi să vedeți cât vom petrece”
0
Titlul lui Rădoi sau al lui Coelho? Verdictul lui Ilie Dumitrescu: „Să fim corecți!”
0
Campion în premieră, Ștefan Baiaram și-a anunțat plecarea de la Craiova: „Cu siguranță”
0
Concluziile lui Raul Rusescu. după ce Universitatea Craiova a cucerit titlul
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Stai linistit ca avem noi grija de ei ... a spus nea jiji sa jucam mai usor cu ei ca suntem prea agresivi offf saracu iarasi da afara antrenorul dupa meciu cu rapid :)))
comportamentul este impotriva jocului. nu conteaza motivul. in mod normal toti cei care au participat trebuiau sa fie sanctionati pentru non-combat. puteau protesta cu banderola de ce culoare vroiau ei pe bratul pe care il vroiau dar asta este aberant si tipic romanesc.
Nu e problema mea cati 15 sau 150 au insa rad de v0 1 la greu asa ca Hi7 hahahahaaa.Astept o noua reusita a lui Vinicius ca-n meciul tur cu rapid ca doar ii place visiniul hahahhahaha.respect rapid si mult succes deseara.
hi15 ani fara titlu ahahahhahahahah. hi9999 ani fara liga campionilor, interzisa cainilor! ahahahahahahaha
Hi7 ani fara titlu hahahhahaha
cu kovacs la centru am umilit clona csu si insolventii salvati din pix. nu am emotii diseara. hi6! ahahahahahah
Am vazut ce liniste a facut la acel meci cu ASA TG.Mures ca si acum plangeti hahhhahaaaah.
ce prost esti bah, se vede ca esti mimaoist. kovacs e cel mai potrivit arbitru pentru diseara, ii va linisti rapid pe ciomalagi cu cartonase si se va putea juca fotbal adevarat nu ciomageala. ce treaba avem noi prostule daca arbitrul e slab? prost esti bah ahahahahah
Termina bai cu prostiile si neismtirile cum sa respecti o echipa pe care tocmai ati furat-o acum 2 etape?va e greu deseara fara barbu si mai ales fara Orbulet?
daca bla bla bla. pana una alta, kfr e singura campioana huiduita pe un stadion din tara pentru trageri de timp umilitoare. respect uta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.