Alte știri din fotbal
Se pregătește o nouă plecare din Superliga » Jucătorul este deja cu gândul la banii din Orientul Mijlociu
0
Kader Keita e dorit în Superliga, după plecarea de la Rapid
0
Detalii din culise » Toată lumea îl aștepta în Giulești, dar Rareș Ilie a ales altceva!
1
Dinamo, negocieri pentru înlocuitorul lui Eddy Gnahore
0
Știri din fotbal internațional
Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele probabile + cote
0
Un nume uriaș se autopropune ca selecționer, după eliminarea de la Mondial: „Încercați-mă un an!”
0
„Doar ei pot să facă asta” » Gary Lineker a indicat singura echipă care ar putea împiedica Franța
0
Verdictul specialiștilor la faza controversată din SUA - Bosnia
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Cum arată noul BMW X5 2027 și modelul electric care promite o autonomie ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor face o radiografie dură a crizei politice: „Guvernul e varză, ...
Libertatea
Nu era pentru tine comentariul.
Dar daca gresesti odata nimeni nu te injura in asemenea hal. Trebuie sa ne maturizam, S-au intamplat greseli si in UCL sau europa league ..cu totii suntem oameni si cu totii gresim pentru ca nu suntem roboti :)
Dar daca gresesti odata nimeni nu te injura in asemenea hal. Trebuie sa ne maturizam, S-au intamplat greseli si in UCL sau europa league ..cu totii suntem oameni si cu totii gresim pentru ca nu suntem roboti :)
Au fost și clonacii dezavantajați într-un singur meci și gata, au început să se plângă de arbitraje. Universitatea Craiova a fost furată etapă de etapă de arbitrii infractorului sandu mircea, s-au făcut și statistici de către ziarele de sport care demonstrau că pierdeam 15 pcte/sezon din vina arbitrilor, iar voi vă plângeți pt un amărât de meci!!!
n are treaba cu abitrajul.ce sacrificii ma chill .si io la munca fac sacrificii sa mi castig painea ca daca nu o iau in gura nu le mai pune mana la posterior
*** Abia stii sa scrii si ai dat de internet. Tu stii macar cate sacrificii trebuie sa faci ca sa fi arbitru, spargatorule de seminte?! Fiecare are prestanta sa, si isi impune fiecare cum stie stilul lui de arbitrat. Si vii tu un mucos care tii si cu FCSB (tin cu Steaua bucuresti) sa injuri , Stai chill.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cand am jucat cu *** a fost bun
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
SOCIETATEA SPORTIVA OLTENIA CRAIOVA precum SOCIETA SPORTIVA LAZIO ROMA SSO si SSL
SOCIETATEA SPORTIVA OLTENIA CRAIOVA
tudor asta a devenit insuportabil de privit. vrea sa iasa mereu in evidenta prin sobrietatea lui saracu ca te apuca rasul. ce *** fi in mintea lui e o enigma la fel cum e scopul pentru care au fost inaltate piramidele egiptene
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.