Alte știri din fotbal
Csikszereda a pierdut amicalul în fața nou-promovatei din Cehia
0
Ricardo Sousa s-a decis » Ultimele detalii după cantonamentul din Polonia al celor de la Petrolul
0
Mihai Stoica susține că luni va avea loc prezentarea celor doi fotbaliști la FCSB
3
Rezultatul obținut de CFR Cluj în cel de-al doilea amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Deschamps s-a temut pentru Mbappe: „Aveau de gând să-l facă bucăți!”
0
Tăvălit tot meciul, Mbappe n-a mai rezistat la interviuri: „Știm și noi! Duceți-vă dracului!”
0
Imaginile care l-au transformat pe Mbappe în „inamicul numărul 1” în Paraguay! Ce s-a întâmplat după fluierul final
0
Marea favorită Franța s-a chinuit teribil cu Paraguay: un penalty a făcut diferența! Cine îl așteaptă pe Mbappe în sferturile de finală
2
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
6
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Donald Trump, „șocat” de faptul că zeci de milioane de iranieni îl plâng pe ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Chris Caffery, chitaristul trupei americane Savatage: „Sunt foarte puține ...
Libertatea
Nu cred ca suporterii lui dinamo ar trebuii sa vorbeasca. Sa ne amintim cu au luat cu japca jucatorii de la craiova, cum in semi-finala de cupa cu astra borcea punea mina pe tusier sa nu ridice fanionul cum cu fc national au primit 3, 11 m intr-un meci , iar frustratii din afara bucurestiului sa aiba ciocu mai mic ca au promovat cu fulgeru bragadiru'(un sat de linga bucuresti), cit priveste mesajul sudului stelist, BRAVO BAIETI, eu sunt un baiat de la nord RESPECT ACAB
ce mesaj emotionant ! dar la 0-1 nu-l scoteau ca era cam riscant ! Behehehe ! mai luati 3 in Giulesti pana la finalul meciului bai zdrentelor care sunteti voi zdrente !
Rejucam meciul cu rapid si le inchidem gura la croncanitori!Forza steaua!Muie rapid!Aurolacii de sub Grand si mai ales cinste lunetistilor brichetisti!
Cinste Lor ! Pentru Ca Au Avut Curajul sa zica asta . FortZa Rapid !
Va rog frumos, toti idiotii care habar nu au sa scrie ARBITRI si nu "albitri", nu mai postati mai analfabetilor, pentru ca oameni ca voi ar trebui sa nu aiba nimic de spus!!! Si asa spuneti numai idiotenii si faceti de ras logica , atribut ce ar trebui sa caracterizeze omul!! Pentru toti prostii care apeleaza la sintagme precum "conspiratie", "meci aranjat", "suporteri deghizati"... :))) da-va dreq de pinguini, ganditi logic, ca daca ati fi facut-o si nu a
prostia fanilor care arunca cu obiecte in teren trebuie taxata (chestia cu stelistii deghizati e o prostie pentru oricine a calcat vreodata pe un stadion).m-as bucura ca si rapid sa rejoace meciurile pe care le-a furat cu arbitrul la lumina zilei.
Si normal, Steaua este o echipa titrata shi suporterii foarte orgolioshi shi vor sa cashtige in teren shi sa joace echipa fotbal sa fie mandrii si sa o respecte. Totzi vor ca Steaua sa joace shi sa aduca rezultate pe teren sa fie cei mai buni la fotbal nu la invarteli shi combinatzii sau alte lucruri slabe. Cine iubeshte cu adevarat Steaua nu vrea sa cashtige oricum, ca Gigi, ci vrea sa cashtige pt ca e cea mai buna pe teren. Suporterii shtiu de ce :).
SA DEA DUMNEZEU FAIR-PLAY PE STADIOANE ORICUM STEAUA A MURIT, SI VA PIERDE LOCUL DOI PRINTR-UN AUTOGOL ASTA VA VI PEDEAPSA!
chiar daca castiga la masa verde sau se da rejucare Steaua va castiga, sunt suporter Steaua dar nu sunt deacorrd cu intreruperea meciului oricum asta e regulamentul shi albitrul a avut dreptate la acea faza ce vroiati sa il impuste ca sa se opreasca meciul? Steaua are cei mai adevarati suporteri nu retarzi care strica stadioanlele shi omoara albitrii pe teren Fortza Steaua!!!
vreau sa castigam tot, oricum, oricand, si altii au castigat necinstit si nu au refuzat punctele, asa ca ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.